Філ спенсер: xbox хоче допомогти представити японські ігри гравцям з усього світу

11

Під час прямої трансляції xbox на tokyo game show 2021 сам філ спенсер зробив оголошення і розповів про японський ринок xbox.

До того ж він оголосив, що xcloud вийде завтра в японії, а також в австралії, бразилії та мексиці.

” всім привіт! як здорово повернутися, хоч і віртуально, на tokyo game show. Я знаю, що це важливий рік для шоу, присвяченого 25-річчю.

Тому я хотів би подякувати і привітати організаторів cesa і прихильників, які допомогли зробити tokyo game show одним з найвпливовіших і важливих подій в світі розваг. Я з нетерпінням чекаю зустрічі в токіо знову особисто, щоб разом відзначити нашу галузь.

Зараз я знаю, що ми все більш ніж коли-небудь вдячні за те, що ігри об’єднують людей. Форма мистецтва, яку ми всі поділяємо, об’єднує нас у всьому світі. У xbox ми дуже вдячні за можливість допомогти всім на планеті принести радість і спілкування в грі.

Цього року xbox також має важливу віху: ми почали глобальну подорож xbox 20 років тому в листопаді цього року, і, роздумуючи про ці два десятиліття, я хочу подякувати гравцям в японії та в усьому азіатському регіоні, які допомагали нам підтримувати нас протягом багатьох років і дали нам можливість поділитися своїм розважальним досвідом.

Ми змирилися з креативністю і відданістю наших партнерів, серед яких bandai namco, capcom, koei tecmo, konami, sega і square enix, і багато інших.

[…]

Ми завжди користувалися чудовою підтримкою в японії, і в останні роки японія стала найшвидше зростаючим ринком для xbox в будь-якій точці світу.

Це одна з причин, чому я так радий оголосити тут, на tokyo game show 2021, що ми представляємо хмарні ігри xbox в 4 нових країнах світу, включаючи японію. І вам більше не потрібно чекати. У цих країнах ми запускаємо завтра”.

Ми також почули подальші коментарі спенсера про японський ринок пізніше під час розмови з босом tango gameworks сіндзю мікамі.

” tokyo game show є важливою частиною нашої прихильності до японського ринку та азіатського регіону в цілому. Для мене велика честь підтримати шоу і наших японських партнерів. Кожен день ми працюємо з японськими видавцями, щоб збільшити лінійку японських ігор для xbox. Ми знаємо, що це дійсно важливо для шанувальників і клієнтів xbox.

Ми також додали в game pass більше 100 ігор від партнерів з японії, і це дійсно допомогло спільноті xobx знайти ігри, в які, можливо, вони не грали раніше, за допомогою простого механізму, але це не стосується великих розробників.

Зараз в нашій програмі id @ xbox беруть участь понад 200 японських розробників, які дійсно виділяють найбільш креативні незалежні ігри для широкої аудиторії в усьому світі.

Ми також працюємо над збільшенням пропозиції консолей. Я знаю, що це велика проблема. Людям потрібні консолі, і ми постійно працюємо над тим, щоб вивести на ринок більше консолей.

[…]