Facebook засумнівалася, що британський регулятор може вимагати від неї продати сервіс giphy

12

Компанія facebook засумнівалася в праві британського антимонопольного відомства вимагати від неї продажу сервісу анімованих зображень giphy. Компанія навела доводи на користь відмови від продажу в листі британському регулятору.

Зображення: dado ruvic / reuters

Facebook стверджує, що нездатність управління з конкуренції та ринків великобританії (cma) видати будь-який наказ щодо giphy викликає сумніви щодо виконання будь-якого побажання про продаж активів та ефективності цього рішення. Нагадаємо, минулого місяця британський регулятор натякнув, що гігантові соціальних мереж, можливо, доведеться продати сервіс giphy через шкоду мультимедійному ринку.

Компанія facebook стала власником сервісу giphy, який дозволяє створювати і обмінюватися анімованими повідомленнями у форматі gif, в минулому році. Гігант соціальних мереж планував інтегрувати сервіс з instagram. Угода з купівлі giphy оцінювалася в $400 млн і з січня цього року британський регулятор розглядав пов’язані з нею подробиці.

У своєму листі facebook заявила, що попередні висновки регулятора містять «фундаментальні помилки» і відомство не здатне надати альтернативні засоби правового захисту, які були б «набагато менш нав’язливими і в той же час ефективними», для вирішення аспектів угоди. Офіційні представники facebook і cma утримуються від коментарів щодо можливого продажу сервісу giphy.