Facebook автоматизував додавання субтитрів до публікованим відео

248

Від автора: в Facebook запущений функціонал для автоматичної генерації субтитрів до відео, що публікується на сторінках. Запуск інструменту було розпочато ще в жовтні минулого року, але відомо про це стало тільки зараз.

Як повідомляє англомовне видання TechCrunch, Facebok запустив інструмент для автоматичного створення субтитрів для публікуються роликів. Зараз функціонал доступний лише для субтитровки відео на англійській мові.

Щоб скористатися новим засобом, під час завантаження ролика адміністратору потрібно натиснути на кнопку «Generate» (в інтерфейсі відеоредактора). Після цього включиться режим автоматичної генерації субтитрів. Також ця кнопка буде відображатися у стрічці зверху над відео.

Зазначається, що зміст тексту субтитрів можна редагувати. На даному етапі інструмент допускає багато смислових помилок. Але розробники впевнені, що з часом зміст генеруються субтитрів стане більш точним.

Новий інструмент створений на базі технології розпізнавання людської мови. Ефективність роботи функціоналу буде поступово підвищуватися за рахунок аналізу виправлень, внесених адміністраторами в текст автоматично згенерованих субтитрів.