Езотерична художня виставка від mytetra

11

Багато відвідувачів сайту webhamster.ru знають, що це не тільки блог, але і майданчик для розробки pim-менеджера mytetra . Якщо в інтернет-пошуковику зробити пошук за ключовим словом “mytetra”, то буде видано багато релевантної інформації про цю програму накопичення заміток.

Але іноді можна наштовхнутися на зовсім несподівані речі.

Я навіть не знаю як назвати те, що було знайдено на просторах павутини. Наведу тут опис, спробуйте зрозуміти про що йде мова:

Heist – перша в світі художня виставка в чаті від mytetra. Виставка heist, що пройшла 10 грудня 2020 року. Виставка використовувала реалістичний інтернет-простір і хакерський чат для демонстрації оригінальних творів сучасного мистецтва. Запуск веб-виставки mytetra на основі браузера-це доступна демонстрація езотеричних технологій, які існують вже три десятиліття: інтерфейс командного рядка, мистецтво ascii і протокол internet relay chat (irc).

Незрозуміло? так ось вам картинка з сайту виставки:

Http://www.yourtetra.com/tx. Або відразу в консоль виставки:

https://heistart.com

Ну і завершити огляд виставки можна слоганом з офіційного сайту.

Mytetra is an entity of four parts: art, technology, open access and curation with the quintessential mission of connection.

… Що можна перевести приблизно так …

Mytetra складається з чотирьох частин: мистецтво, технологія, відкритий доступ і курирування, об’єднання яких – це головна місія проекту.