Eset internet security

36

Eset-одна з найвідоміших компаній виробників антивірусних програм. Nod32 antivirus, eset smart security і eset smart security premium-лінійка антивірусів для домашніх і офісних комп’ютерів. Ці антивіруси давно існують і вважається одним з найнадійніших інструментів для захисту комп’ютера від вірусів і перевершує за популярністю більшість конкуруючих програм.

Даний антивірусний пакет здатний уберегти від повного спектру загроз безпеки персонального комп’ютера і успішно бореться з різного роду шкідливими програмами. Програми дозволяють виявити і видалити віруси самих різних типів, попередити несанкціонований доступ до комп’ютера користувача, успішно блокує рекламу, спам і багато іншого. Також в програмі є ряд інструментів, спрямованих на боротьбу зі специфічними загрозами: безпечні онлайн-платежі, захист веб-камери, захист роутера, батьківський контроль і багато іншого.

Програма поширюється в 3-х версіях. Версія eset nod32 antivirus захищає від вірусів, троянських програм, черв’яків, реклами, шпигунських програм, фішинг-атак і руткітів. Версія eset internet security розрахована на надання повного захисту і, на додачу до базової версії, включає ще й фаєрвол, захист від спаму і батьківський контроль. Версія esset smart scurity premium включає також інструмент для зберігання паролів функцію шифрування.