Ентузіасти порівняли far cry 6 на комп’ютерах і консолях: pc очікувано поза конкуренцією

11

Сьогодні відбувся довгоочікуваний реліз far cry 6. Гравці, у яких з якихось причин є вільний час «на пограти» в самий розпал робочого/навчального дня, вже кинулися звільняти вигадану державу яру від жорстокого, але бажаючого своїй країні тільки кращого правителя антона кастільо, ну а ентузіасти вже щосили оцінюють візуальне і технічне виконання проекту на всіх актуальних платформах.

Так, youtube-канал elanalistadebits справедливо вважає актуальними платформами тільки pc, playstation 5 і xbox series x|s, тому в масштабному відеотестуванні відсутній «пастген». Як неважко помітити по нижчевказаним кадрам, з усіх платформ pc повністю поза конкуренцією: тут і найвища дальність промальовування, і найбільш якісне згладжування, і більше багатство графічних «наворотів», і, природно, вище продуктивність.

Втім, важливо усвідомлювати, що здатний «витягнути» far cry 6 на максимальних налаштуваннях в 4k при прийнятній частоті кадрів комп’ютер в сьогоднішніх реаліях обійдеться геймеру в абсолютно нечувані гроші. У той час як playstation 5 і xbox series x, нехай і ціною більш слабенькою графіки, але все ж забезпечують стабільне відтворення новинки в 4k при 60 fps.

Примітно, що фахівці elanalistadebits високо оцінили проведені ubisoft оптимізаційні роботи над far cry 6. На будь-якій платформі гра працює плавно і без нарікань.