Ентузіаст встановив 300 модів на s. T. A. L. K. E. R: call of pripyat

6

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

автор каналу ded string встановив на s. T. A. L. K. E. R.: call of pripyat 300 модів, в числі яких графічні, звукові і сюжетні. Основою для цієї збірки стала фінальна версія масштабного графічного мода s. T. A. L. K. E. R anomaly. Ded string назвав свою збірку s. T. A. L. K. E. R. Anomaly escape from pripyat, що пов’язано зі схожістю з escape from tarkov через реалістичного зброї і графіки.

У грі було замінено практично все: зброя, сюжет, звуки, графіка, а також додані нові елементи геймплея. Сюжет і локації були взяті з s. T. A. L. K. E. R.: shadow of chernobyl. Блогер не став змінювати текстури в грі, щоб залишити “ту саму” атмосферу, втім, на це пішло б куди більше часу. І хоча збірка не виводить графіку на сучасний рівень, це може дати мотивацію геймерам перепройти гру до виходу s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl.

Реліз s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl повинен відбудуться 28 квітня 2022 року на пк і xbox series x/s. Можливо, в майбутньому гра з’явиться і на playstation 5.