Експерти порівняли графіку far cry 6 на pc і консолях [відео]

10

Головною темою останніх декількох днів, як неважко здогадатися при погляді на список новин, став реліз тропічного екшену far cry 6. Прем’єра пройшла аж ніяк не гладко: що критики, що звичайні геймери прийняли новинку відносно прохолодно, мовляв, надто вже знайома вийшла у ubisoft гра. Втім, всі в один голос хвалять картинку. Але на якій платформі вона виглядає найкраще?

Автори каналу elanalistadebits випустили наочне порівняння всіх версій бойовика. На pc з візуальної точки зору все прекрасно: відмінна дальність промальовування, чіткі текстури (хоча деякі вантажаться некоректно) — зрозуміло, за умови, що в системному блоці встановлено новітнє залізо. Серед консолей же лідера визначити не так просто: на playstation 5, наприклад, свіжа far cry може похвалитися кращими відображеннями і швидкими завантаженнями, проте по частині дозволу видання для xbox series x перевершує японського конкурента.

Нагадаємо, прем’єра far cry 6 відбулася 6 жовтня. Гра вийшла playstation 5, playstation 4, xbox one, xbox series x/s і, звичайно, pc. До речі, більш детально про роботу гри на пк можна прочитати в .