Ефір російських телеканалів можна буде дивитися на Яндексі

259

Від автора: Яндекс готується до показу вітчизняного кіно і телепередач. Вони будуть транслюватися на головній сторінці пошуковика, Кинопоиск, Відео та Телепрограмі. Про це повідомляє прес-служба інтернет-компанії.

Яндекс почне транслювати на своїх майданчиках фільми і передачі, створені вітчизняними кіностудіями і телеканалами. Компанія вже веде переговори з Першим каналом, REN TV, НТВ, «Ленфильмом», «Мосфильмом» та іншими великими російськими медіа видавцями.

Як повідомляють журналісти «Комерсант», сторони домовляються про партнерську співпрацю, в рамках якого Яндекс буде транслювати на своїх ресурсах медіа контент вітчизняних компаній для його монетизації в Мережі.

В рамках реалізації даного проекту пошуковик протестує ефективність використання різних рекламних форматів для просування фільмів і телепередач. Таким чином будуть обрані оптимальні засоби розкручування, які найменше «відлякують» аудиторію.

Яндекс вже брав участь у подібних проектах. Нагадаємо, що з минулого року інтернет-компанія здійснює пряму трансляцію ефіру Першого каналу на ряді своїх сервісів.