Джо байден порадив відмовитися від криптовалюта і назвав біткоіни небезпечним для громадян сша

9

Більшість фінансових експертів, політиків і громадських діячів дивляться на криптовалюта з великою часткою сумніву. Точно така ж позиція і у більшої частини вчених та інших обтяжених знаннями і досвідом людей. А ось обивателі люблять і цінують віртуальні монетки. Особливо фанати ілона маска та інших гуру і творців фінансових пірамід сучасності. Ситуація в тому, що багато хто з перерахованих вище людей думають не тільки про те, що відбувається в суспільстві сьогодні, але і намагаються оцінити вплив даного феномена на майбутнє. І ось тут все дуже погано, адже ніякої реальної цінності криптовалюта не мають. Це звичайні цифри на комп’ютері, що не містять корисної для людства інформації. Міркувати на цю тему можна скільки завгодно довго, але є факт, що свідчить про необхідність змін в існуючих механізмах існування криптовалюта. Якщо його не викорінити найближчим часом, то політики можуть прикрити цифрову лавочку в лічені роки.

Реклама

Проблема в нестабільності. Ситуація наступна: ми говоримо про звичайних трудящих, які можуть відкладати на пенсію, розваги і покупку тих чи інших товарів певну суму в місяць. Оскільки за останні роки багато хто просто розорилися, втративши через криптовалюта все, то купівельна спроможність суспільства падає. Як результат: менше ввп і доходів до бюджету, що загрожує зниженням витрат на соціальні сфери. Як ніхто гостро це розуміють політики. Вони усвідомлюють, що якщо людина віддала 200 000 доларів, які він зібрав на пенсію, шахраям, то в майбутньому він буде висіти на плечах держави. А де взяти грошей, якщо мільярдери спокійно сидять на своїх мільярдах, консолідуючи все більші активи, а громадяни виявляються ні з чим?

Одним з послідовних критиків криптовалют залишається джо байден. Президент сша ще в 2018 році погрожував ліквідувати біткоіни. Зайнявши свій пост, він поки не виконав передвиборної обіцянки, але не втомлюється висловлювати свою позицію з цього приводу. У 2018 він закликав уряд до жорстких регулюючих заходів, що дозволяє взяти біткоіни під контроль. У 2020 році він зазначив, що криптовалюта не можуть називатися грошима, а кілька днів тому попередив американців про небезпеку використання цифрових активів.

Його заяви багато в чому перегукуються з першими двома абзацами даного матеріалу, тому повторювати їх немає ніякого сенсу. Нюанс в тому, що він прямо назвав наслідки поширення криптовалют катастрофічними і небезпечними як для долара, так і для звичайних громадян америки. Питання лише в тому, чи буде щось робитися на цьому тлі? поки джо висловлюється нехай і від імені президента, але без наслідків. Ну а чи зможе і чи захоче сам байден змінити ситуацію, ми дізнаємося в найближчі роки.