Дивимося фінальний трейлер death stranding director’s cut, зрежисований самим хідео кодзімою

10

Хідео кодзіма разом зі своїм скромно названим на честь себе улюбленого колективом kojima productions опублікував «фінальний» трейлер майбутньої «режисерської версії» death stranding. Публікації цього відеоролика фанати творчості метра чекали кілька днів, і ось, очікування закінчилися і, судячи з захоплених коментарів, виправдалися.

У наведеному нижче відео представлені сцени з майбутнього доповненого видання death stranding з упором на збільшені можливості консолей playstation 5, включаючи повну підтримку контролера dualsense.

Нагадаємо, що director’s cut додасть в death stranding масу додаткового контенту, включаючи нові сюжетні місії, екіпіровку, геймплейні можливості і багато іншого.

Самому кодзіме, втім, підзаголовок director’s cut не подобається: мовляв, в кінематографі під «режисерськими версіями» мається на увазі варіант картини разом з усіма вирізаними з тих чи інших причин з театральної версії сценами. З death stranding ж, як запевняє кодзіма, нічого не вирізали, і весь контент в director’s cut-створений спеціально для цього доповненого видання. Реліз death stranding director’s cut – 24 вересня.