Дюжина свіжих сайтів з безкоштовними зображеннями

269

Від автора: за останні роки я вже розповідав про сайти з безкоштовними зображеннями, які можна використовувати в дизайні. І 2016 не став виключенням, мою увагу привернули кілька по-справжньому хороших сайтів з безкоштовними ілюстраціями і зображеннями. Для включення сайту в цей список я керувався одним важливим критерієм – простотою використання: на багатьох сайтах є вбудований пошук по зображеннях, а також на всіх сайтах зі списку не потрібна авторизація або реєстрація.

Superfamous

Невелика, але красива колекція фотографій – в основному пейзажі, природа, архітектура і абстракція. Дуже багато квадратних зображень від Фолкерта Гортера, наданих за ліцензією Creative Commons Attribution 3.0. (Також не можна не згадати колекцію безкоштовних шрифтів Open Foundry Фолкерта Гортера).

StreetWill

На сайті StreetWill користувачі самі викладають фотографії під набирає популярність ліцензією Creative Commons Zero, яка дозволяє робити із зображеннями все що завгодно, навіть використовувати їх у комерційних цілях без будь-якої плати і згадки автора.

Cupcake

На сайті Cupcake ви зможете знайти фото Джонаса Вымместрема все з тієї ж ліцензії CCO. В його магазині також доступні і інші платні фотографії.

tookapic

Сайт tookapic пропонує більшу частину своїх фотографій за символічною ціною в 10$ за зображення, проте наш читач Серхіо Ролдан показав нам дещо прихований фільтр з безкоштовними зображеннями. Переглянути список зображень з цим фільтром ви зможете, перейшовши за наведеним вище посиланням.

U. S. Government Image Search

Як згадувалося в попередній статті, більшість урядових установ за законом зобов’язані виконувати свою роботу безкоштовно для населення, так як воно і так платить податки. Через пошук по сайту користувачі можуть шукати зображення у відкритих архівах уряду США, а також на інших ресурсах, у тому числі і в записі NASA Goddard Space Centre на сайті Flickr, записи соціальних мереж US Nation Parks Service і в записі корпусу морської піхоти США в Instagram.

UHDWallpapers

На сайті є шпалери в UHD дозволі (4K) під ліцензією Creative Commons. Зображення призначені для домашніх комп’ютерів, однак ліцензія та дозвіл фотографій дозволяє використовувати їх на вашому сайті.

StockPic

На сайті StockPic є вкрай популярна функція підписки на тижневу розсилку зображень на електронну пошту, яка дозволяє завантажувати окремі зображення. На всіх зображеннях на сайті присутній невеликий водяний знак, однак при завантаженні він забирається, а саме зображення має гарне дозвіл. Stockpic використовує свою власну ліцензію, яка дозволяє розповсюджувати зображення безкоштовно з подальшим комерційним їх використанням без вказівки автораства (зазначення автора завжди вітається). Заборонено лише перепродувати зображення.

KaboomPics

На сайті можна підписатися на eMail розсилку і завантажувати окремі зображення. На KaboomPics в основному представлені інтер’єри, їжа і зйомка крупним планом.

PixaBay

На PixaBay зберігається близько 600 000 безкоштовних фотографій, векторних зображень і графічних ілюстрацій по ліцензії CC0. Зображення в низькому і середньому роздільній здатності можна завантажити, пройшовши тест в капчі; для завантаження зображення у високому дозволі потрібно безкоштовна реєстрація. Серед усіх представлених тут сервісів на Pixabay найкращий пошук з фільтрами по кольорам, орієнтації і дозволом. Також варто помітити, що на Pixabay є і відео, також під ліцензією CC0.

SplitShire

Багато безкоштовних зображень, які можна використовувати у комерційних цілях без вказівки авторства. На SplitShire немає звичайного пошуку, зображення можна шукати по тегам. Групи зображень можна завантажити за досить низькою ціною.

Life Of Pix

Безкоштовні фотографії у високому дозволі від рекламного агентства Leeroy з Монреаля. Зображення можна використовувати в особистих і комерційних цілях. Як на сайті PixaBays, на Life of Pix також є відео, знайти їх можна в сервісі Life Of Vids.

Norebbo

Останній сайт зі списку досить незвичайний: Norebbo – це сайт ілюстратора, який безкоштовно викладає велику частину своїх робіт у низькій якості; версії з високим дозволом можна купити в його магазині.

Ви знаєте сайти з зображеннями у високій якості, які не були згадані в цій або попередніх статтях? Діліться улюбленими сайтами в коментарях!