Дорогі покупки найчастіше відбуваються через мобільні додатки

221

Від автора: число дорогих покупок, які здійснюються через мобільні пристрої, постійно збільшується. Про це свідчать результати дослідження, проведені компанією Criteo.

Автори досліджень впевнені, що в цьому році через мобільники користувачі зроблять ще більше дорогих придбань, ніж у минулому. У другому кварталі 2016 р. AOV (середня сума чека) покупок, здійснених через мобільні додатки, був більш ніж на чверть вище значення цього показника на десктопах.

Виходить, що частіше дорогі товари купуються через додатки. Хоча показник AOV покупок, придбаних через мобільні браузери, всього на 9% нижче, ніж в десктопних.

Що стосується самих рекламних форматів, то в поточному році найефективніше для рітейлу застосовувати не звичайні, а товарні оголошення. Цей тренд актуальний в Мережі вже протягом декількох років.

Згідно зі статистикою, в 2016 р. понад 47% американських інтернет-продавців використовували оголошення і лише 19% звичайні рекламні формати. На їх тлі оголошення виділяються наявністю зображення конкретного продукту, його вартості та зазначенням компанії (продавця).

Головним «постачальником» оголошень цього типу залишається Google. Саме в проведення кампаній з його допомогою рекламних сервісів будуть вкладатися рітейлери. Крім цього в Criteo відзначають, що в цьому році актуально використання пошукових каналів просування і відповідних форматів (PLA та інші).