Добірка робіт конкурсу “всі таємниці небес” від green grey і render.ru

8

Компанія green grey спільно з великим ресурсом з комп’ютерної графіки та ілюстрацій render.ru три тижні тому запустила конкурс «всі таємниці небес», в рамках якого художники надали свою творчість. Зараз організатори поділилися добіркою зазначених робіт.

Робота конкурсанта. Джерело: green grey і render.ru

Конкурс “всі таємниці небес” присвячений тематиці протистояння ангелів і демонів. Завдання учасників-зобразити схожого на людину ангела або демона. Як зазначено в умові, у персонажа можуть бути крила, роги, німби, хвіст і інша відповідна атрибутика.

Робота конкурсанта. Джерело: green grey і render.ru

У 2d-художників є ще півтора місяці на те, щоб виставити свою роботу на конкурс і битися за великий грошовий приз. Загальний призовий фонд заходу становить 777 тисяч рублів. Сума розподілена наступним чином:

  • 1 місце» ангел « / “демон” – по 150 тисяч рублів та інші бонуси;
  • 2 місце» ангел « / “демон” – по 120 тисяч рублів та інші бонуси;
  • 3 місце “ангел” / “демон” – по 80 тисяч рублів та інші бонуси;
  • 10 наступних місць отримають заохочувальний приз-по 7700 рублів.

Робота конкурсанта. Джерело: green grey і render.ru

Крім того, редакція render.ru відбере сподобалися їй роботи авторів, які не увійшли до списку призерів. Художники отримають vip-аккаунт на сайті на 1 рік, 50 балів рейтингу на термін дії vip-статусу, 30-відсоткову знижку на всі діючі курси render.ru протягом року, а також публікацію роботи в журналі render magazine.

Робота конкурсанта. Джерело: green grey і render.ru

Дмитро морозов, засновник компанії green grey: “нам дуже приємно, що конкурс виходить таким масштабним, оскільки учасників на даний момент більше 300 — це дійсно багато, з урахуванням того, що багато надсилають свої роботи ближче до завершення конкурсу. Завдяки цьому ми бачимо, що ринок 2d-художників сповнений талантів, кращих з яких ми будемо чекати в наших рядах і в командах наших партнерів».

Кращі роботи можуть в майбутньому бути задіяні в інтерактивній новелі від green grey. А до 150 фіналістів конкурсу отримають пропозицію про роботу від компанії та її партнерів.