Dlc ancient spirits для children of morta став доступний на пк і консолях

11

11 bit studios і dead mage повідомили про випуск останнього dlc для children of morta під назвою ancient spirits . У грі dlc з’являється новий тип воїнів, який пропонує два різних бойових прийому одному бійцеві. Також яджодж’маджодж є найновішим доповненням до списку ігрових персонажів у останньому dlc для rogue-lite dungeon crawler.

Яджодж’маджодж, дитина любові людини і гобліна, плавно змінює бойові форми поряд з основними і спеціальними атаками, чергуючи обертові вихори духовних вугілля і магнетичну, травмуючу силу химерного друга.

На додаток до jagoj’magjoj, який буде доступний лише в режимі сімейного тестування, dlc включає в себе нові маски персонажів для налаштування кожного члена сім’ї, а також п’ять реліквій, п’ять талісманів та п’ять грацій, які нададуть гравцям нові можливості. Для подальшого поліпшення бою і стилю гри як в сюжетному, так і в сімейному режимах.

На сьогоднішній день children of morta: complete edition включає в себе оригінальну гру, а також два платних dlc, ancient spirits і paws and claws для збору коштів на благодійність.