Детальний погляд на нутрощі нової портативної консолі-valve опублікувала розбирання steam deck

12

На офіційному youtube-каналі valve з’явилося відео з докладним розбором steam deck. Автори вирішили відповісти на одне з найпопулярніших питань від користувачів — з яких компонентів складається нова портативна консоль. Збірка пристрою проведена досить ергономічно, проте valve не рекомендує розбирати steam deck самостійно.

Steam deck це дуже компактний пристрій, який складається з безлічі складних компонентів. Будь-яку заміну комплектуючих і усунення поломок valve рекомендують надати фахівцям з електроніки.

Відкрити задню кришку консолі дуже легко, достатньо відкріпити всього вісім гвинтів і від’єднати стіки, разом невеликою платою. Усередині з правої частини розташовується невеликий ssd-накопичувач. Він закритий спеціальним захисним екраном і підключений до батареї. При бажанні його можна замінити на будь-який інший накопичувач, але valve не рекомендують цього робити. Ssd від сторонніх виробників може вимагати додаткове харчування або сильно нагріватися, що неминуче позначиться на роботі steam deck.

Нагадаємо, нещодавно розробники ark: survival evolved, dead by daylight, rust і war thunder підтвердили повну підтримку портативної консолі від valve.

Реліз steam deck запланований на кінець 2021 року в певних країнах світу. Глобальний вихід пристрою відбудеться в 2022 році.