Десктопний браузер Яндекса допоможе позбавитися від докучливої реклами

290

Від автора: у новій версії дестопного браузера Яндекса з’явилася експериментальна функція, за допомогою якої користувачі зможуть відключати «настирливу рекламу, і поскаржитися на неї.

В оновленій редакції дестопной версії Яндекс.Браузера з’явилася можливість блокувати дратівливу рекламу на завантаженій сторінці. Таким чином фахівці компанії збираються виявити ті формати інтернет-реклами, які найбільше «напружують» користувачів.

В результаті проведеного дослідження в Яндексі з’ясували, що велика частина людей не проти реклами. Джерелом роздратування для них є агресивні і настирливі формати оголошень. Деякі з рекламних банерів можуть перекривати частину контенту, проглядається користувачем. Інші оголошення виводять з себе різкою, швидко оновлюваною анімацією.

Саме ці «подразники» найчастіше є причиною встановлення різних блокувальників. Від чого страждають не тільки рекламодавці, але і власники ресурсів, на яких транслюється правильні формати оголошень.

Після першого запуску програми експериментальна кнопка з’явиться в інтерфейсі браузера через 15-30 хв. Це пов’язано із завантаженням даних, необхідних для блокування реклами.

Натисканням кнопки користувач зможе вказати системі програми, який саме блок реклами є для нього неприйнятним. Таким же чином можна знову запустити заблокований оголошення.