Dell представила захищені ноутбуки latitude rugged для екстремальних умов

4

Компанія dell анонсувала портативні комп’ютери latitude 5430 rugged і latitude 7330 rugged extreme, розроблені для експлуатації в суворих умовах — на відкритих просторах, виробництвах, будівництві та ін.

Тут і нижче зображення dell

Новинки побудовані на процесорі intel core одинадцятого покоління (опціонально — з підтримкою vpro). В оснащення входить сенсорний дисплей, взаємодіяти з яким можна руками в рукавичках. Яскравість панелі досягає 1400 ніт, завдяки чому екран добре читається при сонячному світлі.

Пристрої обладнані адаптером бездротового зв’язку wi-fi 6e з підтримкою частотних діапазонів 2,4, 5 і 6 ггц. Може бути також встановлений модуль 5g для підключення до стільникових мереж п’ятого покоління.

Стверджується, що при використанні двох акумуляторів з «гарячою» заміною час автономної роботи досягає майже 25 годин. Функція express charge boost дозволяє підзарядити батарею на 35% за 20 хвилин.

14-дюймова модель latitude 5430 rugged виконана у відповідності зі стандартом ip53. Ноутбук витримує падіння з висоти до 0,9 метра. Вага становить 1,97 кг.

Модифікація latitude 7330 rugged extreme з 13-дюймовим дисплеєм має клас захисту ip65. Цьому пристрою не страшні падіння з 1,8-метрової висоти.

Новинки будуть поставлятися з операційною системою windows 11. Продажі почнуться 9 грудня.