Дейн джонсон придумав ідею для фільму ” розлом сан-андреас 2»

17

« розлом сан-андреас » є історичним фільмом для дуейна джонсона, оскільки це найкасовіший проект для актора, не рахуючи « форсаж » або « джуманджі ». Але ситуація, з великою часткою ймовірності, зміниться в наступному році, коли вийде « чорний адам ».

Фільм 2015 року заробив 474 мільйони доларів у прокаті, і вже в лютому 2016 року було оголошено, що сиквел знаходиться в розробці. Над сценарієм доручено працювати нейлу уайденеру і гевіну джеймсу, а сюжет продовження, як повідомлялося, буде обертатися навколо рея гейнса (дуейн джонсон), який буде мати справу з іншим катастрофічним інцидентом – вогняним кільцем. Однак відтоді про проект було відомо майже нічого.

Раніше цього року колега дуейна джонсона по фільму, олександра даддаріо, зізналася, що вона не вірила, що » розлом сан-андреас ” отримає продовження. Однак в недавньому появі на siriusxm дуейн джонсон і зовсім заявив, що у нього є відмінна ідея для сиквела:

У нас є відмінна ідея для продовження « розлому сан-андреас », мені здається, це чудово. Чесно кажучи, єдина проблема, з якою ми зіткнулися-це розклад.

Враховуючи дійсно напружений знімальний графік дуейна джонсона, важко сказати, коли статус фільму « розлом сан-андреас 2 » може бути змінений. Але, якщо врахувати, що сам актор має “чудові” ідеї щодо фільму, це може бути знаком, що найближчим часом ми можемо отримати деякі новини.