Deeplink: що це і як його використовувати?

207

Від автора: вітаю вас. Продовжуючи розкрити тему роботи з партнерськими програмами (офферами) сьогодні розповім вам про те, що таке deeplink, для чого цей інструмент потрібен і як його використовувати.

Власне, щоб вам було максимально зрозуміло, я вирішив привести реальний приклад. Я працюю з партнерською програмою магазину Aliexpress через мережу Admitad. Якщо подивитися на інструменти, які доступні мені для реклами оффера, це банери і deeplink.

Deeplink: что это и как его использовать?

Справа в тому, що за замовчуванням оффер згенерував мені партнерську посилання і вона веде на головну сторінку магазину (на російську версію, звичайно ж). Але ось питання: “А що, якщо я хочу рекламувати не головну сторінку, а, наприклад, Гарячі товари?”

Ця сторінка в цілому набагато більш приваблива для користувача, тому що на ній представлені товари з великими знижками. Отже, я хочу рекламувати саме її. Немає проблем, завдяки deeplink це дуже легко зробити і мені достатньо знати лише адресу сторінки з палаючими товарами. А ось і він: group.aliexpress.com/

Цього вже достатньо для того, щоб створити Deeplink:

Deeplink: что это и как его использовать?

Вводимо потрібну адресу і нам генерується нова посилання, вона веде якраз на потрібну мені сторінку і при цьому є ПАРТНЕРСЬКОЮ, тобто якщо хтось перейде по ній і купить щось на Aliexpress, то ви отримаєте свою винагороду.

Таким же чином ви можете взяти посилання в магазині на категорію товарів або на якийсь конкретний товар, перетворити її через Deeplink, отримати партнерську посилання і рекламувати її тим способом, який ви обрали.

Що за поле subid?

У генераторі партнерської посилання є додаткове поле — subid. Заповнювати його не обов’язково, це потрібно лише в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати посилання в різних оголошеннях, тоді різні subid дозволять розділити трафік.

Я думаю, тепер ви добре розумієте, що таке deeplink і зможете використовувати його при роботі з партнерськими програмами. Звичайно, я показав тільки на прикладі CPA-мережі Admitad, але подібним же чином вона працює практично у всіх парнерках.