Дебютна самостійна гра композитора persona отримала назву і перший офіційний трейлер

19

Як і було обіцяно, в рамках виставки indie live expo 2021 winter відбувся анонс науково-фантастичного рольового стелс-екшену від композитора shin megami tensei і persona седзі мегуро (shoji meguro).

Джерело зображень: shoji meguro

Проект отримав назву guns undarkness. На даному етапі реліз підтверджений тільки для пк (навіть сторінка в steam вже є). Терміни виходу дебютної самостійної гри мегуро не уточнюються.

Крім мегуро, який виступає в ролі розробника, дизайнера і композитора guns undarkness, у створенні бере участь російський ілюстратор ілля кувшинов (аніме-серіал «привид в обладунках: sac_2045»).

Події guns undarkness розгорнуться в 2045 році після ядерної війни. Геймерам в ролі члена приватної військової організації належить ” усвідомити справжню любов, яка виведе людство на новий рівень існування».

Основною особливістю ігрового процесу guns undarkness стане поєднання стелс-механік з покроковим геймплеєм традиційних jrpg. Також обіцяна прокачка зброї.

Скріншоти guns undarkness

За словами мегуро, над guns undarkness він трудиться останні п’ять років у вільний час. Проект створюється за фінансової підтримки організації kodansha game creators ‘ lab.

Про те, що мегуро подався в інді, стало відомо в кінці жовтня. Новоспечений незалежний розробник покинув atlus, де пропрацював більше 25 років, але без своєї музики гри японського видавництва не залишить.