Де створити блог безкоштовно самому

229

Від автора: Вітаю вас. Блог – це власне унікальне місце в інтернеті, де ви висловлюєте свою думку з будь-яких питань і розкриваєте обрану вами тему. Це круто і можна в наш час. Давайте дізнаватися, де можна створити блог безкоштовно самому.

Майданчики для створення блогу

Найпростіший спосіб створити блог – скористатися послугами якийсь майданчика, де вже є така можливість. Наприклад, у Google є свій унікальний конструктор для сайтів такого типу — Blogger. Створити блог в ньому ви можете буквально за 1 хвилину. Плюси в тому, що це один із сервісів Google і ваш сайт буде розміщено на серверах, тобто ви отримуєте максимальний захист і доступність вашого щоденника в мережі 100% часу.

З мінусів – ви обмежені тим, що вам пропонує конструктор. А ще ваш домен буде не дуже красивим безкоштовному тариф. У нього буде додано назва майданчика, на якому він створений. Наприклад:

ite.blogger.com;

site.wix.com – відразу видно, що сайт створений на популярному конструкторі Wix.

Загалом, якщо ви ні за що не будете платити за свій ресурс, то вам доведеться задовольнятися такими можливостями. Якщо ж ви хочете відкрити для себе більше можливостей і отримати доменне ім’я, яке самі виберете, то вже доведеться платити.

Багато майданчики сьогодні пропонують створити у них свій блог. Наприклад, livejournal або liveinternet. Також це можливо зробити практично з будь-якого конструктора сайтів. Але знову ж таки, на безкоштовних тарифах вам доведеться задовольнятися скромними можливостями.

Движки для блогу

Інший можливий варіант – знайти і вивчити безкоштовний движок, на якому можна зробити блог, після чого створити сайт з його допомогою. Правда, тут знадобляться вкладення в розмірі 200-500 рублів на придбання доменного імені другого рівня, а також на оплату хостингу, але насправді все можна зробити і безкоштовно, але при цьому з деякими застереженнями.

Зокрема, у мережі сьогодні є багато хостинг-провайдерів, які пропонують користуватися послугами даром, але при цьому ви будете сильно обмежені у можливостях. Наприклад, у вас може бути дуже мало дискового простору та інших ресурсів для нормального функціонування ресурсу, так і ніяких гарантій ніхто вам на безкоштовному тариф не дасть.

Те ж саме стосується і домену – його можна зареєструвати і на шару, але при цьому він буде не таким гарним, як платний. Сьогодні є навіть можливість отримати домен другого рівня, не заплативши за це ні копійки. Здається, доменна зона .ml (держава Малі) безкоштовно для реєстрації в ній імен. При цьому я не можу сказати про те, як такі домени будуть просуватися і взагалі чи можна на ній тримати нормальний проект. Швидше за все, ні, не варто, але заради експериментів підійде.

В якості движка всіляко рекомендую зупинитися на WordPress. По-перше, ця cms створена для блогів. По-друге, новачкові легко освоїти WordPress. По-третє, тисячі шаблонів і розширень допоможуть вам навіть без знань запросто запустити солідний блозі.

Пропоную вам вивчати wordpress разом з нами. Наприклад, у нашому преміум-розділі ви зможете знайти кілька десятків уроків, присвячених цьому движку і роботі з ним. У цій серії уроків ви можете дізнатися про 12 плагінів, які значно поліпшать ваш сайт на WordPress.

Ну а якщо ви налаштовані вивчити движок зсередини і навчитися створювати власні унікальні шаблони, тоді вам пряма дорога до вивчення нашого курсу по створенню шаблонів під wp. Це кращий шлях не тільки зробити свій власний блог унікальним, але і заробити на знанні движка, створюючи сайти іншим і консультуючи людей з питань роботи з ним.

Правильний шлях створення блогу

Ви повинні для себе чітко зрозуміти, що створювати навіть такий простий ресурс як блозі абсолютно без вкладень нерозумно. Вони повинні бути, нехай і самими мінімальними, якщо сайт вам потрібен не для експериментів, а для більш-менш серйозної справи. Наприклад, для заробітку на ньому в майбутньому.

Всього-то вам знадобиться 300-500 рублів для старту. Такі це великі гроші? Кілька пар шкарпеток, а мова йде про створення свого власного блогу, який в майбутньому, можливо, зможе приносити вам дохід і взагалі повністю вас забезпечувати.

Наприклад, за домен в зоні .ru доведеться віддати від 99 до 300 рублів, залежно від місця, де ви його придбаєте. За послуги хостингу спочатку можна платити теж небагато – 100-200 рублів в місяць. Це дуже мало, а коли ваш проект хоч трохи розвинеться і почне приносити дохід, то використовувати отримані кошти для оплати більш дорого тарифного плану або перейдіть на віртуальний виділений сервер.

Можу вам навести приклад з мого життя. Перші 5 місяців існування мого проекту я платив за хостинг з власної кишені, але вже за 6-7 місяців я заплатив з відрахувань самого хостера по партнерській програмі. Як бачите, не варто економити на своєму інтернет-бізнесі, тому що згодом він в будь-якому випадку принесе вам плоди.

Як мені поступити?

Ви можете створити блог безкоштовно на будь-якому майданчику, яка вам сподобається. Пишіть в ньому про щось зі свого життя, якісь короткі замітки на будь-які теми. Нехай це буде місце, де ви можете написати все, що вам прийде в голову. Але в той же час, якщо вам потрібен проект для заробітку, не поскупіться і створіть його з невеликими вкладеннями. Це і є правильний шлях на сьогодні. Таким чином у вас в мережі завжди будуть місця для висловлення своїх власних думок.