Ціни на dram впадуть на 3-8% в 4 кварталі 2021 року

23

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

В останньому звіті trendforce, тайванської аналітичної фірми з ринку напівпровідників, була представлена оновлена оціночна структура цін на dram на майбутній квартал. Як наголошується в звіті, ціни на dram повинні знизитися на 3-8% в четвертому кварталі 2021 року.

Згідно зі звітом, пропозиція dram трохи перевищує попит, що призводить до зниження цін на ринку dram. Прогнозується, що це зниження складе від 3 до 8% в порівнянні з цінами на dram в попередній період.

Також у звіті розбивається попит по конкретних сегментах обчислень, охоплюючи пк, ноутбуки, сервери, мобільні ринки і їх попит. Попит на пк, викликаний пандемією, ослаблений. Коли справа доходить до серверів, попит призвів до масового складування запасів, коли постачальники мають запаси на термін більше 10 тижнів відвантаження, що призвело до зниження цін вперше в цьому році. І, нарешті, що не менш важливо, ринок мобільного зв’язку буде залишатися на місці з ціноутворенням, оскільки відносно високий попит на смартфони зберігає ціну актуальною.

Ринок dram може адаптуватися до ринкових умов, точніше, до співвідношення попиту і пропозиції. Це означає, що при зміні пропозиції і попиту ціни зміняться відповідним чином. У цьому звіті представлена деяка інформація про майбутній період, але що буде в наступному році, поки невідомо.