Compulsion games вдвічі збільшила штат після покупки microsoft і створює сюжетний ексклюзив для xbox від третьої особи

6

Перейшла під крило microsoft влітку 2018 року студія compulsion games працює над своїм наступним проектом майже три роки. Згідно інтерв’ю для французького сайту xboxsquad, його виробництво стартувало ще на початку 2019-го.

Раніше глава xbox філ спенсер розповів, що з нетерпінням чекаємо можливості познайомити публіку з майбутньою грою compulsion, проте до офіційного анонсу справа як і раніше не дійшла. Проте в розмові з журналістами менеджер студії зі зв’язків з громадськістю наиля хаджас відкрила завісу таємниці, поділившись деякою інформацією про проект.

Так, з її слів стало відомо, що студія робить сюжетно-орієнтований одиночний проект з видом від третьої особи.

Розробка гри зараз досягла середини циклу і задіє всю команду з 80 осіб. Це вдвічі більше, ніж було до приєднання до microsoft, але compulsion як і раніше залишається найменшою командою xbox game studios і не збирається роздувати штат більше 100 співробітників. Студія хоче зберегти душевну атмосферу в колективі, а не перетворюватися в компанію з сотень людей.

Крім того, автори співпрацюють з іншими студіями xbox, обмінюючись ідеями та порадами. Наприклад, фахівці зі звуку багато спілкуються з колегами з the coalition і rare . Те ж саме стосується інших відділів.

Нова гра compulsion games відразу ж вийде в xbox game pass. За словами хаджас, підписка не робить негативного впливу, а навпаки дає позитивний ефект, відкриваючи доступ до ігор більшій кількості людей. Що стосується термінів анонсу, студія поки не готова говорити, чи представлять її до кінця цього року або пізніше, але підтвердила, що гра мине ранній доступ, як було з we happy few .

Говорячи про останню, студія заявила, що врахувала критику на адресу своїх минулих ігор, зокрема, стосовно геймплея, і приділяє цьому ретельну увагу при будівництві проекту.