Chrome почав боротьбу з ресурсами, що використовують HTTP-зєднання

198

Від автора: Google посилив захист свого браузера. Тепер в адресному рядку програми при відвідуванні сайту, який використовує HTTP, буде з’являтися попереджає запис про небезпечний мережеве з’єднання.

У свіжій версії Chrome реалізована функція, яка попередить користувача, що відвідуваний ресурс використовує незахищену версію протоколу. Повідомлення «Not Secure» відображається в адресному рядку програми.

Спочатку функціонал буде активуватися на тих сайтах, які при передачі даних про користувача застосовують HTTP. З часом попередження про потенційну небезпеку буде виводитися на всіх ресурсах, використовують незахищений канал.

Інноваційний засіб з’явилася в 56-й версії браузера. Повідомляється, що наступним кроком розвитку даного функціоналу стане його інтеграція в режим «Інкогніто».

Також у «свіжому» Chrome розширені можливості підключення до стороннім пристроям, що підтримують Bluetooth-з’єднання. Прописавши усього кілька рядків коду на JavaScript, розробники зможуть здійснювати підключення до принтерів, пристроїв на Chrome OS, Mac і Android.

Завдяки розширеним можливостям підключення через API сайти зможуть віддалено здійснювати налаштування користувацьких пристроїв. Наприклад, параметрів відтворення мультимедійного контенту. А також запуску ресурсів з підтримкою технології віртуальної реальності.

Зараз для скачування доступна бета-версія програми. Стабільна редакція нового Chrome буде опублікована через кілька місяців.