Чому “веном 2 « – поганий фільм

13

У прокат вийшов довгоочікуваний сиквел » венома” . І його особливо чекали в росії, так як у стрічки кращий старт в епоху пандемії. Але це не означає, що фільм настільки хороший.

Sony pictures повідомили, що за підсумками першого дня прокату в росії і снд блокбастер зібрав «грандіозні» 221 мільйона рублів, показавши рекордний старт серед усіх проектів студії в історії. Також це найкращі збори четверга з моменту відновлення роботи кінотеатрів.

увага! нижче є спойлери!

Так, “веном 2” – середньенький блокбастер. А деякі можуть сміливо назвати його поганим. Але цікаво те, що режисер енді серкіс і sony pictures навіть не намагалися зробити шедевр. Вони взяли те, що сподобалося людям в першій частині, і просто відрізали все зайве.

Фільм йде всього півтори години, тому толком не концентрується на всесвіті, персонажах і їх переживаннях. В цілому, це навіть не потрібно, так як сцена після титрів змінює правила гри – веном тепер в кіновсесвіту marvel.

Таке відчуття, що команда спеціально не намагалася прописувати персонажів, за виключення едді брока (том харді), так як, судячи з усього, тільки його з героїв дилогії «веном» ми і побачимо в майбутньому. Звичайно, це не причина толком не розкривати характер клетуса кессіді (вуді харрельсон), якого шанувальники marvel давно чекали в кіно. І це лише один недолік з безлічі.

rotten tomatoes

metacritic

Чи є сенс розбирати мінуси «венома 2» ? мабуть, ні. Очевидно, що це фільм “на один раз”, і за цей перегляд він намагається максимально розважити, тому історія буквально мчить на всіх порах, не даючи перепочити ні на хвилину. І якщо дивитися на кінокомікс як на розвагу, якийсь атракціон, то він навряд чи вас розчарує.