Чому серіал» гра в кальмара ” від netflix став популярним

19

Кожні кілька тижнів на netflix виходять нові фільми або серіали, що привертають до себе увагу, а деякі з них не тільки в подальшому входять в різні топи, але і знаходять нові форми.

Так і сталося з серіалом ” гра в кальмара “, оригінальний продукт, знятий і написаний хван док-хеком, в якому більше 450 чоловік змагаються в серії смертоносних дитячих ігор, де вони борються за великий грошовий приз. Популярність шоу є несподіванкою, в тому числі і для netflix: хоча корейські драми мають масу фанатів, схоже, що цей проект став справжнім хітом навіть серед тих, хто не знайомий з жанром. Так в чому секрет успіху? насправді, суть в тому, яким представлений перший епізод.

« гра в кальмара ” вводить передумову, до якої, на жаль, багато хто може ставитися в ці суворі економічні часи. Дебютний епізод знайомить глядачів з сон гі-хуном, батьком, який розлучився зі своєю дружиною і втратив опіку над дочкою через свою ситуацію з безробіттям і проблем з азартними іграми. Незалежно від того, що він робить, здається, ні він, ні його мати не можуть повністю позбутися своїх проблем з боргами, тому гі-хун вирішує просто продовжувати жити як є, а не дивитися в обличчя своїм проблемам.

Так триває до тих пір, поки його не запрошують пограти в дивну гру, в якій він може або виграти купу грошей, або отримати ляпас. Такий підхід не тільки цікавий публіці, але і доводить, наскільки далеко готовий зайти гі-хун, навіть якщо він хоче виграти трохи грошей. Це демонструє, яка він людина, і все стає цікавіше, коли починається справжня гра, і ми дізнаємося його ще більше. Більш того, сама гра досить інтригуюча, а також відрізняється задоволеною складною концепцією закладання основ, і з’ясовується, що кожен учасник не тільки пройшов той же процес набору, що і гі-хун, але також має багато боргів.

І тут починається найцікавіше. Кажуть, що, граючи в цю гру, у кожної людини є шанс на краще життя, ніж він може отримати в реальному світі. Але потім з’ясовується, що це просто ще одна жорстока грань того, наскільки насправді невдаха життя, оскільки кожна гра має брутальну ціну-ціну, прикриту поєднанням дитячої гри і упаковки. Саме це поєднання високої інтенсивності, економічної боротьби та легкої грайливості, що приховує суворі реалії, робить перший епізод ” гри в кальмара » неймовірним.

Це відбувається ще до того, як ви познайомитеся з усіма персонажами. Справжня виверт серіалу полягає в тому, щоб перший епізод зачепив повільним введенням персонажа, які повноцінно будуть показані в другому. З такої причини “гра в кальмара ” став хітом на netlix. Серіал користується успіхом, тому що його концепція викликає чимало інтересу, і він виконаний досить якісно.