Чим мовні курси за кордоном вигідніше туризму

6-4-2018

Всі хочуть провести довгоочікувану відпустку насичено. Але кожен раз виникає дилема: полетіти за туристичною путівкою за кордон або спробувати щось нове? Зарубіжні програми не поставлять вас перед настільки нелегким вибором, адже вони оптимально поєднують і поїздку в іншу країну, вивчення мови та захоплююче дозвілля. Давайте розбиратися, ніж мовні курси за кордоном вигідніше туризму? Якщо відійти від картинки типового відпустки — двох тижнів неробства на пляжі — то можна організувати собі дійсно якісний активний відпочинок, одночасно розвиватися, знайти нових знайомих і нарешті зрушити з мертвої точки свій іноземна мова. Хочу порекомендувати двойной диплом вузы

І це все не буде коштувати півсвіту. Вартість мовних курсів за кордоном залежить від країни, інтенсивності і тривалості навчання. Ціни стартують від €100 на тиждень, а результат вас вразить. Всі знають, що найефективніший спосіб вдосконалення іноземної мови — метод занурення. Кожна людина, яка виявиться в суспільстві, де всі розмовляють по-іншому, буде змушений пристосовуватися до навколишнього середовища. Через кілька тижнів, самі того не помічаючи, ви досягнете відмінних результатів і будете добре висловлюватися іноземною мовою. Заняття в рідній країні зажадають набагато більше часу і зусиль, ніж, наприклад, курси англійської мови за кордоном. Які країни обирають для мовних курсів? Деякі вважають, що це марна трата грошей, і дешевше поїхати в ту ж країну туристична путівка. Давайте порівнювати. Щоб не бути голослівними, візьмемо в якості прикладу популярне місце на Середземноморському узбережжі — Мальту.

Вчити мову тут на 40% дешевше, ніж в інших англомовних країнах, а отримати візу дуже просто, так як відсоток відмов мінімальний. У розпал сезону два тижні відпочинку на острові обійдуться не менш ніж €1050. А за ті ж два тижні на курсах разом з навчанням і проживанням ви заплатите всього €720. Школа EC на Мальті При цьому вам не доведеться просидіти весь час над підручниками, адже для студентів передбачені розважальні заходи: вікторини, кіно, дискотеки, спортивні змагання, караоке та багато іншого. У курортних зонах запропонують різні варіанти для дозвілля, наприклад, дайвінг або серфінг. На Кіпрі ціни вище, але співвідношення вартості турпутівки і мовних курсів приблизно таке ж. Звичайно, крім фінансової вигоди не можна забувати про головну цінність такої поїздки — практичні знання мови, корисні міжнародні знайомства і неповторні емоції. Класичним варіантом вивчення англійської за кордоном стануть мовні курси для дорослих в Англії. Великобританія — це не тільки Лондон, Кембридж і Оксфорд. Це ще й затишні прибережні містечка, найпопулярнішим серед яких є Борнмут. Відмінним доповненням до освітній програмі послужать 12 кілометрів піщаних пляжів, безліч спортивних об’єктів, історичні пам’ятки, магазини і ресторани, а також маса можливостей для активного відпочинку.

Вивчати англійську летять і за океан — у США. Звичайно, бюджет такої поїздки більше, ніж в аналогічної програми в межах Європи. Але де, як не в Америці захоплюватися незвичайною природою та дивовижними пам’ятками, контрастними Аляскою і Майамі, запаморочливими хмарочосами Лос-Анджелеса і Нью-Йорка. Школа St Giles, де будуть проходити заняття, розташована в самому центрі Сан-Франциско, недалеко від шопінг-центрів і ресторанів, а Union Square знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби. На мовні курси в Канаді найчастіше їдуть хочуть підготуватися до іспитів Cambridge, IELTS, TOEFL.

Зразкова країна, яка показує найвищий рівень економічного і соціального розвитку у світі. Повчитися і пожити якийсь час у цій чудовій, розвиненою, стабільною країні — це немислиме задоволення. І величезна спокуса, адже неодмінно захочеться залишитися на довше. Що стосується канадського англійської, то він дуже хороший для вивчення як зі старту, так і для «просунутих» рівнів. Адже в Канаді немає специфічного акценту, тому англійська звучить м’яко і природно.