Canon випустила компактну фотокамеру zoemini s2 з функцією миттєвого друку

10

Компанія canon анонсувала компактний фотоапарат zoemini s2: у пристрої реалізована технологія zink для моментального друку отриманих зображень.

Тут і нижче зображення canon

Новинка обладнана 8-мегапіксельним сенсором. Є вбудований спалах і невелике дзеркало для здійснення селфі-зйомки. Обсяг інтегрованої пам’яті становить 512 мбайт, а додатково можна встановити флеш-карту формату microsd.

Технологія zink передбачає застосування особливого паперу з декількома шарами спеціальної кристалічної речовини. При нагріванні воно переходить в аморфний стан і на папері з’являється зображення.

Камера zoemini s2 допускає установку касет з 10 листами. При цьому заряду акумуляторної батареї вистачить для друку до 25 фотографій.

Користувачі зможуть застосовувати з’єднання bluetooth і додаток canon mini print для друку зі смартфона, попереднього перегляду зображень в режимі реального часу і додавання всіляких ефектів, включаючи різні варіанти колажів.

Габарити пристрою становлять 121 × 80,3 × 22,4 мм, вага — приблизно 190 р. Камера представлена в трьох варіантах колірного виконання: білому, чорному і рожево-лілових. Придбати гаджет можна за орієнтовною ціною 180 євро. Йдеться про сумісність зі смартфонами під управлінням операційних систем android і ios.