Бізнес і мода: як стати і почати заробляти фешн-блогери

230

Від автора: з кожним роком заробіток в інтернеті стає все популярнішим. І це не дивно, адже будь-яка людина мріє не залежати від роботодавця і вести вільний спосіб життя. А якщо вже займатися улюбленою справою, то робота буде приносити не тільки дохід, але і задоволення. Сьогодні я розповім вам, як стати і почати заробляти фешн-блогери, як оформити свій блог, щоб з вами хотіли співпрацювати світові бренди.

Переваги ведення блогу в світі моди

Сьогодні фэнш блогери не лише диктують користувачам інтернету свій смак і підхід до формування луків, але і чудово заробляють на цьому, набуваючи з часом статус «майже експертів у фешн-індустрії».

Їх запрошують до відомих телешоу, на зйомки в рекламі; вони видають власні книги і навіть співпрацюють з модними будинками. А головною перевагою є те, що в Росії популярних фешн-блогерів можна перерахувати на пальцях рук, а, відповідно, шанси просунути своє творіння значно зростають!

Придумуємо цікаве запам’ятовується назва

Перш ніж створити свій блог, слід придумати яскраве, але в теж час проста, запам’ятовується назву, яка буде передавати його основний зміст. Відвідувач оцінює акаунт буквально за 2 секунди, і головним чинником у формуванні його думки, як не дивно, є назва.

І зовсім не важливо, де ви збираєтеся створити свій блог на CMS WordPress, в Instagram, або в інших соцмережах, назва повинна бути оригінальною і викликати позитивні емоції.

Придумуючи назву для фешн-блогу, дотримуйтесь трьох простих правил:

не використовуйте в назві такі популярні слова, як і fashion style;

не зловживайте нижніми підкресленнями (одного цілком вистачить), адже через них ваш блог буде складніше знайти;

не використовуйте цифри в назві свого блогу, якщо вони не несуть смислового навантаження (часто цей трюк використовується для заняття вподобаного ніка або назви сайту, але це абсолютно не оригінально), будьте креативніше, адже ім’я облікового запису — це ваш бренд!

Якою інформацією наповнити свій фешн-блог?

Не варто намагатися охопити у своєму блозі все — це програшний варіант. Краще зупинитися на якійсь конкретній темі, в якій ви з часом станете експертом. Щоб ваш блог регулярно оновлювався, складайте контент-план — якою саме інформацією ви будете наповнювати свій аккаунт, і в які дні.

Розповідайте своїм передплатникам про те, які люди роблять помилки при підборі наряду, як правильно поєднувати одяг, повідомляйте про свіжі тренди і, головне, відповідайте на їхні запитання.

Якщо ви мрієте про те, як стати фешн-блогери, але ви повний новачок в цій справі, то при створенні і розробці свого блогу можете скористатися безкоштовними відеоуроками, в яких докладно описується весь процес.

Інформація повинна бути світі моди, про стилях і т. п., тобто, цікавою передплатникам — це головний критерій контенту. Оновлювати блог рекомендується не рідше ніж раз на два дні, тому необхідно чітко розуміти, про що і коли буде ваша наступна запис. Якщо з плануванням свого часу у вас все сумно, то можете звернутися до книг з тайм-менеджменту.

Не забувайте постійно розвиватися

Як можна стати фешн-блогери, поєднує в собі навички журналіста, фотографа, моделі і навіть стиліста? Для цього необхідно не просто сухо і нудно писати про новинки фешн-індустрії, а жити модою. Ви не можете залишатися за об’єктивами фотокамер, адже взяли на себе відповідальність диктувати моду вашим читачам.

Намагайтеся частіше відвідувати будь-які заходи, що мають зв’язок зі світом моди, діліться думкою про всі новинки, читайте глянцеві журнали, спробуйте на собі найбільш спірні та відверті тенденції, просувайте себе через виробників одягу і дизайнерів.

Захоплюйтеся якимись цікавими хобі, постійно розвивайтеся як особистість, і тільки тоді ви зможете підтримувати інтерес читачів до вашого блогу.

Правильне оформлення простору фешн-блогу

До оформлення і заповнення простору блогу слід поставитися не менш серйозно, ніж до підбору назви. Найважливіше краще розташувати в самому верху сторінки, або виділити яскравим кольором.

Хочеться відразу вас попередити, що не варто надто захоплюватися дизайном, адже він другорядне, краще приділіть більше часу змістом. Якщо інформація в блозі буде написана нудно і нецікаво, то ніяке оформлення тут не допоможе. Віддавайте перевагу мінімалізму, не використовуйте будь-яких відволікаючих завитків.

Не намагайтеся залучити читачів величезною кількістю картинок, цього ніхто не оцінить. Ваші передплатники просто не зможуть зосередитися на інформації, яку ви намагаєтеся їм донести, а, відповідно, корисність вашого блогу знизиться. Також сторінки з безліччю зображень будуть довго завантажуватись і виглядати не дуже естетично, якщо у вас повільний інтернет.

Як розкрутити свій фешн-блог?

Розкрутити свій блог можна за допомогою соціальних мереж — додаючи в друзі всіх, хто попадеться на вашому шляху і атакуючи їх повідомленнями. Але тут головне не перестаратися, щоб не відштовхнути своєю нав’язливістю потенційних читачів.

Або ви можете поділитися про своєму починанні з друзями і попросити їх розповісти про вашому блозі вконтакті, фейсбуці чи в інших джерелах. Можете спробувати подружитися з іншими блогерами фешн-сфери та домовитись про обмін посиланнями один на одного. Як правило, цей хід вважається дуже ефективним, адже всі блогери досить контактні і використовують всі можливості підвищення трафіку.

Ще один непоганий варіант — зареєструватися на будь-якому модному форумі, зробивши підписом посилання на свій блог, і почати активно брати участь у бесідах. Не зайвим буде додати meta-теги в html-код блогу. Можете додавати ключові слова атрибут alt розміщуваних картинок.

Як заробити фешн-блогером?

Мені часто задають питання: «Скільки заробляють фешн-блогери?». Прибуток буде залежати тільки від вас і вашої здатності зацікавити передплатників. Чим відоміший буде ваш блог, тим більший прибуток ви від нього отримаєте.

Коли у вашого блогу буде достатня кількість передплатників, до вас почнуть звертатися рекламодавці і пропонувати розміщення своїх відеороликів, постів і банерів за гроші. Однак не варто гнатися за легкими грошима, публікуючи всякий брєд, який може нашкодити вашим передплатникам. Погоджуйтеся тільки на якісну рекламу.

Другий спосіб одержувати прибуток від ведення блогу — проводити особисті консультації. На своїй сторінці ви можете сміливо розрекламувати себе як персонального іміджмейкера, стиліста і шоппера. Ваші читачі побачать, що ви добре розбираєтеся в моді і захочуть бути схожими на вас, тому з задоволенням звернуться за допомогою у реальному житті.

Ставши відомим фешн-блогери, ви здійсните найзаповітніші мрії, адже вас будуть запрошувати на покази мод, на телепередачі і, можливо навіть, запропонують написати статтю в якийсь глянцевий журнал! Якщо ви готові пов’язати своє життя зі світом моди і отримувати від цього непогані гроші, то не зволікайте ні секунди і створюйте свій фешн блозі!

Хочете ще більше інформації про створення та просування блогів? Підписуйтесь на наші оновлення та будьте завжди в тренді. Поки-поки!