Біткоіни продовжує дорожчати, а аналітики рбк очікують зростання до $75 000 до кінця 2021 року

11

Сьогодні всі аналітики одностайно констатують, що на ринку криптовалют панують бичачі настрої. Для необізнаних: коли кажуть, що ведмеді перехопили ініціативу-значить курс активу йде вниз. Якщо мова про биків, то чекати зростання. Майже два тижні тому ціна біткоіни перевалила за 50 000, а на момент написання даного матеріалу зупинилася на позначці 51 440 доларів. Спочатку здавалося, що це випадковість, але чим більше часу проходить, тим впевненість аналітиків міцніє. Називаються кілька причин, згідно з якими нас чекає небувале бичаче ралі, порівнянного за масштабами з травневим вибуховим зростанням.

Одна з причин-це альткоіни. Ще півроку тому біткоіни тягнув за собою весь ринок (70%), ну а зараз його частка в кріптовалютном портфелі скоротилася до 40% і продовжує знижуватися. Мало того, багато хто вважає, що до кінця року процентне співвідношення впаде ще на 5 пунктів. Це означає, що сьогодні не тільки біткоіни тягне за собою весь ринок, але і інтерес до альтернативних криптовалюта підштовхує біткоіни. Дивно, але це факт.

Говорячи про біткоіни, не можна не згадати китів. Це велика риба на ринку, яка може купити або продати монет на мільярд доларів, а після купити на два. Ясно, що такі великі суми призводять до небезпечних наслідків, але в даному випадку важливо знати одне: кити не грають на зниження. Сьогодні вони забили свої гаманці під зав’язку і чекають розв’язки. Так, як би це дивно не звучало, але рано чи пізно вони почнуть продавати куплені за 30 000 доларів монети. Очевидно, що це станеться пізно, оскільки поки ці хлопці зачаїлися.

Економіка сша не в кращому стані. У 2021 році там пройшли рекордні вливання на трильйони доларів, в результаті всі бомжі побігли скуповувати смартфони apple, а після цього, буквально купаючись в доларах, вкладатися в мегакорпорації. Тут вам і різке подорожчання акцій напівпровідникових гігантів, і висока ціна на біткоіни. Сьогодні прогноз такий: федеральна резервна система продовжить накачувати американців грошима.

Взагалі вистачило б тільки одного фактора, але всі разом узяті вони створюють ідеальні умови для зростання біткоіни. Експерти вважають, що до кінця року він подорожчає до 50%, але може і більше, адже все так відмінно складається. Очевидно, що слідом за біткоіни злетять і альткоіни, в тому числі ефір і багато інших криптовалюта.