Більше всіх від збою в роботі сервісів facebook виграв snapchat

13

За повідомленнями мережевих джерел, недавні проблеми в роботі сервісів компанії facebook, через які однойменна соцмережа, платформа instagram і месенджер whatsapp не працювали протягом шести годин, зіграли на руку конкурентам, але більше за інших виграв сервіс snapchat. Згідно з наявними даними, час взаємодії користувачів з додатком snapchat збільшився більш ніж на 20% під час збою.

Зображення: bloomberg

За даними facebook, причиною тривалого збою в роботі сервісів компанії стала некоректна конфігурація магістральних маршрутизаторів. Однак під час простою користувачам сервісів компанії, база яких налічує близько 2,7 млрд людей по всьому світу, довелося шукати, чим зайняти себе, за рахунок чого і виграли конкуренти it-гіганта. За інформацією платформи sensor tower, час, який користувачі android-версії snapchat провели в додатку, в понеділок збільшився на 23% в порівнянні з показником тижневої давності.

Збій у роботі сервісів facebook також призвів до зростання користувацької аудиторії інших конкурентів, таких як signal, telegram, twitter, tiktok. Наприклад, засновник telegram павло дуров заявив, що в понеділок кількість користувачів сервісу збільшилася на 70 млн осіб. Telegram став самим завантажуваним безкоштовним додатком в app store на ринках 40 країн, обігнавши ще одного конкурента в особі signal, який став самим завантажуваним в польщі і увійшов в топ-10 найбільш скачуваних додатків ще на 35 ринках.

Зображення: sensor tower

Конкуренти whatsapp, такі як telegram і signal, які візуально і в плані доступних функцій нагадують месенджер facebook, розширюють користувацьку базу кожен раз, коли найпопулярніший в світі сервіс обміну повідомленнями стикається з технічними проблемами. Тому не дивно, що шестигодинний простий whatsapp в черговий раз допоміг конкурентам наростити користувальницьку базу.