Білду бета-версії battlefield 2042 вже кілька місяців

12

Менеджер спільноти ea dice опублікував кілька твітів у відповідь на повідомлення про різні помилки та інші технічні проблеми бета-версії battlefield 2042, про які гравці повідомляли на цьому тижні. Розробник спробував розвіяти побоювання з приводу якості гри, запевнивши гравців, що цієї версії гри вже кілька місяців.

На наступний день генеральний директор ea dice оскар габріельсон додав ще кілька твітів. Габріельсон заявив, що команда ea dice досягла “приголомшливого прогресу за останні кілька місяців”, особливо відзначивши візуальні поліпшення і стабільність, які, на жаль, не потрапили в поточну бета-версію battlefield 2042.

дуже шкода, що гравці battlefield 2042 стикаються з технічними проблемами в триваючому відкритому бета-тестуванні, але ea dice твердо заявляє, що ці проблеми не є відображенням фінальної версії гри. Зрештою, бета-тест – це саме бета-тест, а не фінальна версія такої великої гри, як battlefield 2042.

Залишилося зовсім небагато часу до виходу нового шутера від ea dice, який стартує 19 листопада для pc, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і xbox series s. До завершення бета-тестування battlefield 2042 залишилося всього кілька днів – воно завершиться 9 жовтня, так що у вас ще є час спробувати нову гру.