Бібліотека jQuery UI. Віджет Tooltip

216

Від автора: вітаю вас, друзі. У цій статті ми з вами продовжимо знайомитися з бібліотекою jQuery UI. У статті ми дізнаємося, як швидко організувати спливаючі підказки для елементів вашої сторінки, зробити це допоможе віджет Tooltip.

Отже, друзі, ще один плагін бібліотеки jQuery UI, який ми розглянемо в цій статті – це плагін Tooltip. Як випливає з назви, плагін дозволяє організувати спливаючі підказки для елементів сторінки: посилання, елементи форм, картинки і т. п.

Працювати з плагіном Tooltip гранично просто. Для його роботи достатньо додати потрібний елемент атрибут title, значенням якого вказати текст спливаючої підказки. Власне, і все інше за вас зробить використовуваний віджет бібліотеки jQuery UI. Кілька простих прикладів допоможуть зрозуміти суть роботи з плагіном:

Link

Библиотека jQuery UI. Виджет Tabs

Зараз, якщо навести вказівник миші на елемент, — ми побачимо стандартну екранну підказку, яку малює браузер для атрибута title. Тепер спробуємо використовувати метод tooltip() для елементів блоку:

$(function(){
$(‘.content’).tooltip();
});

Библиотека jQuery UI. Виджет Tabs

Ось так досить просто ми можемо змінити стандартну підказку браузера для атрибута title на більш сучасне оформлення за допомогою плагіна Tooltip. На цьому сьогодні все. Вихідні коди до статті ви можете завантажити за посиланням. Більше про jQuery і бібліотеці jQuery UI ви можете дізнатися з наших уроків або курсу. Удачі!