Bayonetta 3 майже готова: platinumgames оголосила про гордість за довгоочікуваний ексклюзив для nintendo switch

3

Японська студія platinumgames в черговий раз згадала про існування динамічного екшену bayonetta 3 , анонсованого ще в 2017 році для консолі nintendo switch . Актуальний статус проекту розробники оновили в рамках бесіди з ресурсом vgc .

Як пояснили хідекі камія і ацусі інаба виробництво bayonetta 3 проходить без будь-яких проблем. Команда по-справжньому пишається результатом, проте показати гру зараз не може, оскільки це рішення знаходиться поза її компетенцією. Коли починати просування, визначає компанія nintendo , що продюсує і видає довгоочікуваний триквел.

Виходячи зі слів батька серії, розробка bayonetta 3 знаходиться на фінальних стадіях .

” наскільки сильно всі хочуть побачити гру, настільки ж сильно ми хочемо її випустити. Вся команда дуже пишається виконаною роботою, і ми з нетерпінням чекаємо можливість показати її вам. Ми хочемо заручитися вашою підтримкою на фінальних стадіях виробництва. Хочемо нарешті провести демонстрацію”, – пояснив хідекі камія.

Ймовірно, nintendo хоче максимально скоротити проміжок між першим геймплейним показом і релізом bayonetta 3. Попередня велика гра platinumgames для switch, astral chain, була анонсована в лютому 2019 року і випущена в серпні 2019 року, причому відразу російською мовою.