Bandai namco опублікувала повністю російську версію геймплейної демонстрації elden ring

21

Кілька днів тому bandai namco спільно з fromsoftware опублікували 20-хвилинну геймплейну демонстрацію потенційно прекрасної рольової гри elden ring. Нам показали бойову систему, битви з босами, механіку крафтінга, стелс і варіативність в проходженні. Відео супроводжувалося закадровими коментарями від розробників, але от невдача: російська мова в ньому був реалізований лише за допомогою субтитрів, що сильно відволікало товаришів, які відчувають труднощі з вільним сприйняттям англійської мови, від перегляду.

Але сьогодні видавець з розробниками вирішили цю проблему, опублікувавши повністю дубльований на російську мову аналог відеоролика чотириденної давності. Таким чином, можна не відволікатися на читання субтитрів і спокійно переглядати відео.

Строго кажучи, не зовсім зрозуміло, навіщо bandai namco вирішила так побалувати російськомовних гравців: в самій грі ніякої російської озвучки не буде, а вся локалізація буде виконана лише за допомогою субтитрів. Втім, elden ring-не той проект, де нас чекає багато “балаканини” (на зразок тієї ж grand theft auto, де це критично), тому проблему важко назвати значною.

Реліз elden ring призначений на 25 лютого.