Автори the medium і студія rogue games об’єдналися для створення» амбітної ” гри

17

Студії bloober team і rogue games оголосили про співпрацю в роботі над грою наступного покоління. Вони планують розкрити більше подробиць пізніше, але поки що заявили про амбітний концепт проекту.

Джерело зображень: store.steampowered.com

Bloober team — автор жахів blair witch, observer, the medium і дилогії layers of fear. Rogue games-розробник мобільних ігор, які нещодавно співпрацювали з netflix над першим набором проектів для сервісу.

Генеральний директор bloober петро бабієно (piotr babieno) заявив: «ми пишаємося тим, що робимо ігри, що розширюють межі оригінальності і занурення, і ми раді працювати разом з компанією, яка розділяє наше бачення».

Генеральний директор rogue games метт касамассіна (matt casamassina) додав: «ми роками захоплювалися похмурими і чудовими іграми bloober, тому відразу зрозуміли, що це єдина команда, яка віддає належне цій шалено крутій концепції. Сьогодні не той день [коли ми можемо представити гру] — незабутні, оригінальні, класні ігри вимагають часу і зусиль, – але ми з нетерпінням чекаємо можливості оголосити подробиці про цей проект пізніше”.

Мабуть, гра буде жахливою, враховуючи захоплення rogue games» похмурими та чудовими ” проектами bloober team. Остання з чуток працює над кількома іграми, серед яких може бути нова silent hill від konami.