Аудиореклама викликала негативну реакцію користувачів Вконтакте

233

Від автора: користувачі “Вконтакте” негативно відреагували на появу аудирекламы в треках, опублікованих у соціальній мережі. При цьому рекламні заставки можуть переривати прослуховувану композицію кілька разів.

Появи звукової реклами в треках, опублікованих у соціальній мережі, викликало бурхливу реакцію серед аудиторії ресурсу. Експерти зазначають, що реклама в треках, розміщених у «Вконтакте», є більш «м’якої» у порівнянні з аналогічними форматами, застосовуваними на інших платформах.

Тим не менш, велика частина користувачів поставилися вкрай негативно до появи аудіореклами. Багато хто скаржиться, що програються промотреки заважають їм насолоджуватися прослуховуванням улюблених композицій.

Незважаючи на те, що (за запевненням представників соціалки) вся аудиореклама повинна транслюватися в кінці музичних композицій, користувачі помітили, що іноді відтворюватися трек може кілька разів перериватися рекламними заставками.

У ході обговорення даної проблеми більш просунуті юзери радять встановити розширення AdBlock. На їхню думку, цей модуль здатний блокувати трансляцію не тільки звичайної реклами, але і промотреков в «Вконтакте».