Apple випустила оновлення для airpods pro і airpods max. Тепер їх можна шукати через локатор

12

Незважаючи на те що apple регулярно випускає оновлення для airpods , абсолютна більшість з не не привносить в роботу навушників чогось нового. В основному такі апдейти містять лише дрібні виправлення і підвищують оптимізацію. Однак час від часу в купертіно розщедрюються на куди більш масштабні оновлення, що розширюють функціональні можливості airpods . Взяти хоча б підтримку просторового звучання або шумозаглушення при використанні facetime. Але все це меркне на тлі останнього апдейту, що перетворює airpods в аналог пошукового трекера airtag.

Airpods pro і airpods max тепер можна знайти через локатор

Apple знайшла airpods нове застосування. Тепер вони можуть визначати частоту дихання

Останнє оновлення airpods, яке вийшло на цьому тижні і пройшло непоміченим повз більшості користувачів, додало їм сумісність з додатком «локатор». Завдяки цьому знайти ейрподс можна буде, навіть якщо вони були втрачені десь далеко, поза межами досяжності bluetooth-сигналу. Apple представила цю функцію ще на wwdc 2021, але не стала оголошувати про готовність, а просто почала поширювати її по-тихому.

Як знайти airpods

Шукати airpods доведеться за принципом “гаряче-холодно «

Підтримка» локатора”, як і було оголошено на презентації, світить тільки двом моделям airpods. Це airpods pro і airpods max . Класичні моделі навушників цього нововведення не отримають, що дещо дивно, враховуючи, що ні ті, ні інші не працюють з ultra wideband, а використовують тільки bluetooth-сигнал. Значить, найімовірніше, справа в обмеженнях процесора, який встановлений в перші і другі airpods. Адже в pro і max стоїть більш просунутий чіп.

Принцип роботи функції пошуку airpods через “локатор” нічим не відрізняється від пошуку всіх інших пристроїв:

  • втрачені airpods при розриві з’єднання з iphone власника переходять в режим пропажі;
  • навушники роздають bluetooth-сигнал, який приймають власники проходять повз пристроїв apple;
  • пристрої користувачів, що проходять повз, фіксують координати airpods і передають їх реальному власнику, якщо він увімкнув режим пошуку;
  • власник запускає додаток «локатор» і слідує за координатами знаходження навушників, отриманими випадковим перехожим.

Найчастіші проблеми з airpods і як їх вирішувати

Оскільки в airpods немає чіпа u1, що забезпечує роботу мережі ultra wideband, пошук навушників через «локатор» не буде настільки ж точним. Коли ви опинитеся в безпосередній близькості від airpods, додаток визначить їх і буде вести вас до них, відштовхуючись від сили сигналу. По суті, весь процес буде нагадувати гру» гаряче-холодно”, в якій потрібно шукану річ, не маючи чіткого напрямку. Тільки “локатор «буде використовувати слова» далеко «і»близько”.

Як тільки ви навушники з’єднаються з iphone по bluetooth, екран в додатку «локатор» забарвиться в синій колір. Це буде означати, що ви близько. Тепер вам потрібно орієнтуватися на покажчики, які подає вам додаток. Якщо воно показує напис “далеко«, значить, потрібно піти у зворотний бік, а, якщо» близько”, — значить, ви на правильному шляху. При необхідності можна змусити airpods видавати сигнал, за яким знайти їх буде легше.

Втратив airpods. Що робити

Оголосіть про зникнення airpods, і iphone проходять повз людей знайдуть їх. Ну, швидше за все

Щоб скористатися функцією пошуку airpods, вам спочатку потрібно оновити навушники. Для цього покладіть навушники в футляр і залиште їх в стані спокою. За цей час iphone виявить апдейт, завантажить і встановить його. Для надійності рекомендується підключити обидва пристрої до джерела живлення, а сам смартфон — ще й до мережі wi-fi. Найкраще робити це вночі, тому що оновлення проводиться в автоматичному режимі, а будь — яка взаємодія з iphone — навіть телефонний дзвінок-переривають його.

Після оновлення airpods повинні додатися в «локатор» автоматично. Тому прив’язувати їх вручну не доведеться. А ось самостійно режим пропажі не включиться. Для цього потрібно:

  • відкрийте програму “локатор” на своєму пристрої;
  • перейдіть у вкладку “пристрої або елементи»;
  • виберіть airpods, щоб побачити їх на карті;
  • під розділом “відзначити як зникле “виберіть” активувати»;
  • дотримуйтесь інструкцій на екрані та підтвердьте активацію.

3 року з airpods. Моя найкраща покупка в житті

За замовчуванням “локатор” відображає останнє місце розташування airpods , де вони підключалися по bluetooth. Якщо повз ваших airpods пройде користувач пристрою apple, воно зафіксує їх координати, і місце розташування навушників оновиться. Таким чином ви будете знати, куди прямувати і де шукати свої airpods. Правда, є шанс, що ніхто не пройде повз навушників, і не прийме їх сигнал лиха, а значить, і знайти їх буде вкрай важко.

Однак весь той час, що airpods будуть включені, вони будуть роздавати bluetooth-сигнал. Тому, навіть якщо хтось не просто пройде повз них, а знайде і забере собі, ви про це дізнаєтеся, тому що навушники встановлять з’єднання з пристроєм знайшов і будуть транслювати інформацію про його переміщеннях вам. На цей випадок рекомендується в» локаторі ” додати контактні дані, щоб людина, яка знайде навушники і захоче їх повернути, міг побачити, кому їх потрібно повертати.