Apple представила найдоступніший ipad-з процесором від iphone 11 і ціною від $329

4

Сьогодні apple оновила свій найдоступніший планшет, орієнтований на освітній сектор, а також користувачів, яким необхідна широка функціональність за прийнятні гроші. Базовий ipad зберіг звичний дизайн, але тепер може похвалитися більш високим рівнем продуктивності.

Apple

Планшет нового покоління отримав 10,2-дюймовий екран з підтримкою true tone для забезпечення комфортної колірної температури дисплея. Екран оточує широка рамка з фізичною кнопкою home. Заснований новий ipad на чіпі a13 bionic, який дебютував в iphone 11. Apple заявляє, що завдяки цьому пристрій став на 20% продуктивніше, ніж звичайний ipad минулого покоління. Крім того, мінімальна ємність накопичувача підвищена з 32 до 64 гбайт.

Також варто відзначити підтримку функції center stage, яка дозволяє користувачеві завжди перебувати в центрі кадру під час відеоконференцій. Новий ipad як і раніше працює зі стилусом apple pencil першого покоління. Також підтримуються фірмові чохли з клавіатурою.

Apple

Планшет отримав 12-мп основну і 12-мп фронтальну камеру. В якості інтерфейсного роз’єму як і раніше використовується lightning. I pad буде поставлятися з ipados 15, представленої раніше в цьому році і підтримує поділ екрану під два додатки і ряд інших корисних особливостей.

Вартість базової моделі планшета складе $329. Попередні замовлення стартували сьогодні, а поставки і продажі почнуться наступного тижня, 24 вересня.