Apple офіційно знизила ціни на iphone 11 і iphone 12 в росії

103

Після виходу нових iphone компанія apple традиційно перетрушує вже існуючу лінійку смартфонів. По-перше, в купертіно позбавляються від ряду моделей, які або вже застаріли, або ризикують створити конкуренцію новинкам. А, по-друге, знижують ціну на ті апарати, які все-таки залишаються у продажу. Цього року сталося все приблизно так само, як і в минулому. Правда, зниження цін виявилося навіть більш істотним, ніж можна було очікувати.

Iphone 12 подешевшав аж на 15 тисяч рублів

Перш за все рекомендую звернути увагу на те, як змінився асортимент apple online store. Відразу після презентації iphone 13 з продажу зникло відразу три моделі: iphone 12 pro, iphone 12 pro max і iphone xr. Відмова компанії від флагманських моделей минулого року очевидна.

Apple представила iphone 13 pro і 13 pro max з екраном 120 гц і кращою камерою за всю історію

Вони занадто незначно відрізняються від новинок, тому залишати їх у продажу було нераціонально. А ось зникнення iphone xr ніхто особливо не чекав. Багато хто думав, що apple залишить його в якості альтернативи iphone se з великим екраном і за нижчою ціною.

Нові ціни на iphone 12 в росії

Iphone 12 mini коштував 70 тисяч рублів, а тепер всього 55

Традиційно apple знижує ціни на торішні iphone на 100 доларів в сша. Однак в росії компанія дотримується дещо іншої політики ціноутворення, тому у нас зниження виявилося більш істотним:

  • iphone 12 mini : було-69 990 рублів, стало-54 990 рублів;
  • iphone 12 : було-79 990 рублів, стало-64 990 рублів;
  • iphone 11 : було – 54 990 рублів, стало-49 990 рублів;
  • iphone se 2020 : ціна залишилася без змін.

Як бачите, ціна обох субфлагманських моделей в росії впала не на 7-10 тисяч рублів, як того можна було очікувати, а відразу на 15. При будь-яких розкладах це більше, ніж 100 доларів, на які смартфони подешевшали в штатах. Можливо, це пов’язано з тим, що у нас ціна спочатку була трохи завищена, оскільки apple порахувала її за курсом 1 долар = 100 рублів.

Скільки коштують нові iphone 13 в росії

Безперечно, ціна на iphone 12 у фірмовому онлайн-магазині apple все ще досить висока. У серовозів, які ще не встигли нічого знизити, iphone 12 можна купити менше ніж за 58 тисяч рублів, а iphone 12 mini – і зовсім за 52. Однак позитивним моментом є той факт, що російський офіс apple знизить не тільки роздрібні ціни, але і закупівельні. А значить, в торгових мережах на кшталт м.відео і ельдорадо вони будуть ще нижче.

Який iphone купити в 2021

При такому розкладі складно сказати, який iphone краще купувати , якщо ви не розглядаєте iphone 13. З одного боку, iphone 11 все ще дуже хороший, але якось непомірно дорогий для фактично дворічного пристрою з не найпотужнішою за сучасними мірками начинкою. Тому його порекомендувати можу брати за ціною не вище 40 тисяч рублів.

Iphone 11 на tmall вже можна купити за 43 тисячі. Але скоро він подешевшає ще більше

Поки за такі гроші апарат ще не зустрічається, але зовсім скоро продавці почнуть скидати ціни і ви зможете купити його з максимальною вигодою. В першу чергу звертайте увагу на майданчик tmall. Це російський підрозділ aliexpress, де представлені офіційні російські рітейлери, що продають iphone за нижчими цінами , ніж у себе в роздробі, для залучення уваги.

Що стосується iphone 12 і 12 mini, то вони дуже добре подешевшали. Особливо в росії. Тому, якщо ви готові заплатити на десятку більше, то можете подивитися в їх бік. Інша справа, що переплата в 10к рублів стосується тільки компактної моделі, а ось за повноцінну доведеться заплатити аж на 20 тисяч більше. Тому вирішуйте самі. Я б не переплачував.