Apple назвала “желейну прокрутку «на ipad mini нормальним явищем для рк-екранів

14

Вчора ми повідомляли, що користувачі ipad mini шостого покоління скаржаться на так звану» желейну прокрутку” — явище, при якому зображення з різних сторін екрану прокручується з різною швидкістю. Apple вже прокоментувала ситуацію і, очікувано, заявила, що це»не баг, а фіча”. Компанія каже, що така поведінка є нормою для рк-екранів.

Macrumors.com

“желейна прокрутка” виникає в разі невідповідності частоти оновлення в різних частинах дисплея. На практиці це виглядає, як ніби одна сторона екрану швидше реагує на дії користувача. Apple прокоментувала ситуацію, заявивши, що» желейна прокрутка ” є нормою для рк-матриць. Проте, користувачі відзначають, що на інших планшетах компанії цей ефект виражений в набагато меншій мірі. Відзначається, що навіть на ipad mini з різних партій інтенсивність ефекту різниться.

Macrumors.com

На жаль, не визнання apple «желейної прокрутки» дефектом, означає, що незадоволені такою поведінкою пристрою користувачі, не зможуть його замінити. Проте, компанія в майбутньому може випустити оновлення пз, що усуває цей неприємний нюанс.