Анонсовано вихід гри football manager 2022 на xbox series, xbox one, switch, pc, ios і android

9

Видавець sega і студія sports interactive анонсували вихід ігриfootball manager 2022 на xbox series, xbox one, nintendo switch, pc(steam, epic games store), пристрої на базі ios і android у відеотдельного видання для кожної платформи.

Видання football manager xbox edition спеціально розроблене дляпродуктів лінійки xbox, і надійде в продаж разом з версією длямас і pc 9 листопада. Обидві версії вперше в історії серії будутьдоступні в рамках підписки xbox game pass з першого дня. Власніxbox game pass для pc зможуть насолодитися безпрецедентною глибиною іреалістічностью fm22, в той час як передплатникам xbox game pass дляконсолей будуть доступні всі можливості управління без відриву від улюбленого дивана завдяки fm22 xbox edition. Обидві версії будутдоступні передплатникам xbox game pass ultimate.

Fm22 пропонує нові, прогресивні способи для керуючих попоіску переваг, які дозволять досягти перемоги, створити свойфутбольний стиль і залишити спадщину в ролі великого менеджера. У найближчі тижні будуть представлені нові ігрові можливості в соціальних мережах football manager і на офіційному сайті гри.

Починаючи з сьогоднішнього дня і до дня релізу, шанувальники, які оформлять передзамовлення на гру fm22 (на pc і mac) з схваленогокомпанією segaсписка цифрових магазинів, отримають спеціальнуюскидку 10% і можливість достроково почати свою кар’єру менеджераблагодаря раннього доступу. Оформити попереднє замовлення безпосередньо вmicrosoft store можна буде найближчим часом.

Ранній доступ буде здійснюватися в сервісах steam, epic gamesstore s і microsoft store приблизно за два тижні до офіційної прем’єри. Сольні кар’єри, розпочаті в цей період, можна будетперенести в повну версію гри.

Football manager 2022 mobile (на ios і android) також готується до нового сезону і буде доступний 9 листопада. Детальна інформація про функції та можливості буде представлена в жовтні.

Подробиці про вихід football manager 2022 touch для nintendoswitch будуть представлені незабаром.

Офіційний опис гри:

Займати перше місце і вигравати — це далеко не все, з чегосостоіт футбол.

Футбол-значить домагатися перемоги всупереч всім прогнозам, втілювати мрії в життя і домагатися успіху за рахунок таланту і майстерності.

Пробитися на саму вершину, здивувавши світ, або видертися з безвихідного становища-заради таких моментів і стоітіграть.

Ви — архітектор успіху клубу, і його доля у ваших руках.

Користуйтеся моментом, щоб втілити мрії клубу в життя і зайняти місце серед гігантів тренерської думки.

Нові можливості, покращення гри та оновлення ліцензій з’являться наприкінці вересня.

  • почніть шлях до футбольних вершин, виконуйте заданіяруководства клубу і виправдовуйте очікування вболівальників.
  • шукайте нові таланти по всьому світу або формуйтекоманду з вихованців клубу, розкриваючи потенціал молодих ігроковтреніровкамі.
  • створіть футбольну філософію, яка буде залучати гравців, і розробіть тактику і стратегію, щоб виграти матчі.