Анонсовано вихід дедуктивної командної гри first class trouble на ps5 і ps4

18

Видавець versus evil і студія invisible walls анонсували вихідсоціальної дедуктивної командної гри first class trouble наplaystation 5 і playstation 4. Дата виходу не уточнювалася. На данниймомент гра знаходиться в ранньому доступі на pc в steam.

Версія для ps5 буде підтримувати тактильний зворотний зв’язок dualsense.

First class trouble — командна гра, де гравці повинні пережитикатастрофу, діючи як спільно, так і один проти одного. Мета-вимкнути смертоносний штучний інтелект, який керує космічним лайнером. Деякі гравці-людиноподібніроботи-вбивці, що видають себе за звичайних людей, але готові в любоймомент зрадити товаришів.

У цій багатокористувацькій грі з елементами обману від invisible walls гравці виступають в якості «алітея». Центральна штучно-інтелектуальна мережа, циис, розлютилася і почала відкачувати кисень з помещенійкорабля. Пасажири повинні за допомогою голосового чату координувати дії по досягненню мети-дістатися до циис і здобути перемогу.

Серед пасажирів присутні персоноїди-людиноподібні роботи, які раніше були прислугою на лайнері, а тепер жадають помститися масажирам. Завдання персоноїдів-обдурити пасажирів і або знищити їх, або уникнути викриття до кінця гри, що гарантує їм перемогу.

Щоб вижити, ви повинні обдурити друзів, інакше самі станете жертвою…

  • щоб вимкнути оскаженілий ші, пасажири должнипронікать в нові області корабля, спілкуючись між собою ідоговоріваясь про спільне виконання завдань.
  • граючи за пасажира, шукайте докази і спостерігайте затоварищами, щоб обчислити персоноїдів.
  • переходячи з однієї області в іншу, гравціголосуванням виключають персоноїдів і викидають їх в шлюз.
  • граючи за персоноїда, обманюйте пасажирів-людей іплетіть інтриги, щоб видати себе за людину.