AMP-формат активно виходить на азіатський ринок

235

Від автора: формат AMP стане доступний ще 1 мільярд користувачів. Пошукачі, які працюють на азіатському ринку, масово реалізують підтримку цього формату у своїх сервісах. Про це повідомив представник Google.

Під час виступу на конференції AMP Conf, яка проходила в Нью-Йорку, представник Google Девід Бесбрис повідомив, що незабаром новий формат веб-сторінок стане доступний ще 1 млрд. користувачів.

Девід зазначив, що провідні азіатські пошукові системи впроваджують підтримку AMP. Серед них такі гіганти, як Sogou, Yahoo Japan і Baidu. Це дозволить охопити більшу частину населення Японії та «шматок» Китаю.

Нагадаємо, що формат AMP був представлений Google восени 2015. До проекту приєдналася велика частина світових лідерів IT-ринку, багато відомі бренди, видавці і реселерів: Bing, WordPress, Shopify, Pinterest, eBay, Disney та інші.

Відповідно до внутрішньої статистики Google, зараз на основі AMP створено близько 2 млрд. веб-сторінок. Кожен день їх кількість в середньому збільшується на 5 млн. Цей формат вже використовують близько 850 млн. сайтів.

Порівняно із звичайними мобільними форматами швидкість завантаження AMP-сторінок в кілька разів вище: 7 секунд проти одного.