«Алло» — спроба «Ростелекома» випустити власний Skype

246

Від автора: «Ростелеком» запустив власний мессенджер, який дозволяє здійснювати як аудіо, так і видеоозвонки. А найближчим часом в «Алло» з’явиться функціонал для обміну текстовими повідомленнями.

Вітчизняний оператор представив власний мессенджер «Алло», який вже встигли охрестити найближчим «родичем» Skype. Сервіс дозволяє спілкуватися за допомогою аудіо та відео. Також планується, що в найближчому майбутньому в месенджері з’явиться функціонал для обміну текстовими повідомленнями.

Сервіс є «глибоко інтегрованим» у вітчизняну структуру зв’язку. При реєстрації в «Алло» користувач отримує номер з кодом міста. Завдяки чому він може приймати дзвінки із звичайних (стаціонарних і мобільних телефонів.
За спілкування користувачів месенджера між собою плата не стягується. Дзвінки з «Алло» на міські і мобільні оператори будуть тарифікуватися за стандартною схемою. Наприклад, за дзвінок з-за кордону на номер абонента месенджера зніметься плата згідно з тарифами державної фіксованого зв’язку.

Зараз в «Алло» можна отримати номер тільки з воронезьким кодом. Але в «Ростелекоме» пообіцяли, що в першій половині цього року додаток стане доступно для жителів ще 17 російських міст.