Adata представила u-dimm модулі оперативної пам’яті ddr5 з частотою 4800 мгц і ємністю до 32 гб

10

Adata technology повідомила про випуск u-dimm модулів пам’яті ddr5 зі швидкістю передачі даних до 4800 мт/с і ємністю 8 гб, 16 гб і 32 гб. З метою забезпечення сумісності була проведена робота з основними виробниками і брендами материнських плат, включаючи gigabyte і aorus, asus і rog, asrock, msi. Модулі відповідають стандартам jedec і rohs, поставляються окремо і парами, мають довічну гарантію.

зображення adata technology

«у найближчі місяці ми продовжимо випуск різноманітного набору продуктів ddr5 для задоволення різних потреб творців контенту, геймерів та інших користувачів”, – зазначив старший менеджер по продуктам dram нік дай. Відомо, що варіанти so-dimm також з’являться до кінця цього року, до четвертого кварталу.

Компанія нагадує, що в епоху високошвидкісних мереж передачі даних та інтернету речей висока пропускна здатність пам’яті має вирішальне значення для збереження швидкості обробки інформації. Процесори отримують все більшу кількість ядер і ddr5 дозволяє виділити на кожне ядро велику пропускну здатність, значно підвищуючи загальну продуктивність систем. Крім того, в ddr5 вбудована технологія корекції помилок і інтегральна схема управління живленням, що підвищує надійність передачі даних і енергоефективність.