750 безкоштовних наборів іконок

331

Є тисячі різних наборів іконок, і щодня ми бачимо все нові і нові набори іконок від спільноти дизайнерів. Наприклад, журнал smashingmagazine випускає іконки вже протягом декількох років. Але сьогоднішній реліз особливо важливий. Протягом останніх 1,5 років, Олівер Твардовський розробляв і готував набір іконок для журналу smashingmagazine і його читачів. Сьогодні Вашій увазі надається третій, фінальний набір, складається з 750 безкоштовних іконок (48*48px) для дизайнерів та веб-розробників. PSD исходники доступні для безкоштовного скачування.

Набір складається з іконок веб-додатків, іконок користувальницького интерфйеса, електронна комерція, іконки загального використання, іконки робочого столу, блог ікони, іконки смайлики, кнопки, ікони клавіатури, іконки національних прапорів, значки популярнх онлайн послуг і багато іншого.

Завантажити набір іконок безкоштовно!

Ви можете використовувати набори іконок для всіх Ваших проектів безкоштовно і без будь-яких обмежень.

Ви можете вільно використовувати його як для особистих, так і для комерційних проектів. Набір не може бути перепроданий, здаватися в оренду, передаватися іншим чином.

иконки
иконки

Завантажити набір іконок

Завантажити .Вихідні файли PSD

E-mail:[email protected]

Проект webformyself.com — Як створити свій сайт. Основи самостійного сайтобудування

P. S. Хочете опублікувати цікавий тематичний матеріал і заробити? Якщо відповідь «Так», то тисніть сюди.