7 плагінів WordPress для бізнес-сайтів, які повинні бути у кожного

286

Від автора: на мою скромну думку, WordPress – дивовижна платформа. Система настільки доброзичлива до користувачів і інтуїтивно зрозуміла, що ви можете створити повноцінний сайт, не написавши жодного рядка HTML. Всі ми знаємо, що в мережі під управлінням WP працює майже 75 мільйонів сайтів. Всі ці люди і компанії не можуть помилятися. Якщо ви збираєтеся створювати сайт для бізнесу, раджу придивитися до WP.

Вражає факт того, скільки плагінів вам може запропонувати дана платформа. Плагіни дозволяють посилити вже досить потужний функціонал системи, урізати частину функцій, змінити і налаштувати сайт під себе, поки він не стане відображати ваші бізнес-завдання. WP створює привабливе місце для ваших відвідувачів, а ви більш ефективно продаєте товар. Нижче я зібрав для вас ТОП-7 WP плагінів для бізнес-сайтів.

Yoast SEO

Є й інші SEO плагіни, але жоден з них і близько не зрівняється з цим твором мистецтва програмного коду. Ви отримуєте повний контроль над сайтом: можна управляти заголовками сторінок, а також змінювати мета опис всіх постів і сторінок.

Можна створювати правила для пошукових роботів (index, follow, nofollow і т. д.) і задавати 301 редирект. Також можна робити свої описи для Facebook і Google+. Yoast — кращий в SEO.

Jetpack

JetPack відмінно підходить для будь-якого бізнес-сайту. В плагіні є дуже цінні функції:

Статистика та зростання трафіку: jetpack точно показує, скільки відвідувачів було на сайті, а також в плагіні є такий функціонал, як схожі пости і репости.

Безпека: захист сайту повинна завжди знаходитися у верхній частині списку ваших пріоритетів, чим і займається jetpack. Плагін захищає від брутфорс атак, моніторить час простою, автоматично оновлює плагіни і забороняє вхід неавторизованим користувачам.

Оптимізоване управління: jetpack є центральна панель налаштувань, з якої можна управляти всіма плагінами, меню, постами і статистикою. Дуже зручно для управління декількома сайтами.

Продуктивність: плагін підвищує швидкість завантаження і продуктивність сайту за рахунок CDN WordPress.com.

Wordfence Security

До безпеки WP сайту потрібно підходити серйозно. Wordfence Security – найбільш скачуваний плагін з безпеки. Плагін просіює сайт на віруси і шкідливий код, після чого запускається цілий ряд операцій по забезпеченню безпеки і підвищенню продуктивності.

Плагін блокує відомі джерела атак (в тому числі і цілі шкідливі мережі), забороняє вхід неавторизованим користувачам, постійно сканує ваш сайт на уразливості, а також забезпечує вас цілим набором статистики. Можливості настільки різноманітні, що всіх не перерахуєш.

UpdraftPlus Backup and Restoration

Періодично необхідно робити резервну копію сайту. Уявіть, що впав сервер, або ваш сайт атакували, а у вас немає бекапа. Ви не дорахувалися продажів? Клієнтів? Або цілих портфоліо? Тут нам допоможе плагін UpdraftPlus.

Плагін здатний на частковий і повний бекап бізнес-сайту. Можна навіть налаштувати повторюваний бекап і зберігати копії в різних місцях типу DropBox або FTP. Також плагін дуже швидкий, всього за пару хвилин можна створити резервну копію всього сайту. Updraft – плагін з найвищим рейтингом серед плагінів для бекапа.

Contact Form 7

Вся принадність бізнес-сайту в тому, що він дозволяє наявним і можливим покупцям цілодобово зв’язуватися з вами. Плагін Contact Form 7 повинен стояти на всіх бізнес-сайтах. Простий спосіб зв’язку для користувачів, а також є можливість писати коментарі та створювати діалоги, що вкрай важливо для успішного маркетингу. Один з популярних плагінів на ринку з більш ніж мільйоном активних установок.

WooCommerce

Якщо ви хочете продавати речі зі свого сайту, вам не можна проходити повз WooCommerce. WooCommerce – повний набір інструментів по створенню найкрасивіших інтернет-магазинів. Плагін дозволяє зазначати декілька способів оплати, а також надає дуже доброзичливий процес оформлення замовлення. Можна створювати секції з оглядами на товари, генерувати контент та створювати теми, що буде залучати користувачів. Безліч маленьких кнопок: безкоштовна доставка і купони зі знижками. Можна навіть інтегрувати PayPal і Google Analytics для відстеження продажів. Статистика не бреше, у плагіна більше мільйона активних установок.

WP Super Cache

Плагін створений не просто для бізнес-сайтів, він повинен стояти на всіх сайтах під управлінням WP. Плагін допомагає створити саме те, чого хочуть всі розробники – швидкий сайт. Відбувається це за рахунок конвертації динамічних сторінок на статичні HTML, які завантажуються значно швидше, що значно підвищує швидкість завантаження.

Висновок

Всі ці плагіни дуже цінні, але це не означає, що потрібно прямо зараз переходити по посиланнях і ставити їх всі. Занадто багато плагінів на сайті викликають ряд проблем, серед яких падіння швидкості і проблеми з адаптивністю.
Необхідно вибирати і встановлювати тільки ті плагіни, в яких ваш сайт і бізнес дійсно потребують. Ці плагіни повинні значно поліпшити досвід роботи з сайтом для користувачів.

Діліться своїми плагінами в коментарях, які, на вашу думку, повинні стояти на всіх бізнес-сайтах.