40 версія Opera для ПК отримала вбудовану підтримку VPN

275

Від автора: Opera представила нову версію десктопного браузера з вбудованою підтримкою VPN . Додаток є першим в світі інтернет-браузером з подібним функціоналом.

В останній (40) версії Opera для ПК з’явилася вбудована підтримка сервісу VPN. З допомогою цього модуля браузер «коннектітся» з одним з декількох серверів компанії, розкиданих по всьому світу. Що значно підвищує рівень безпеки і приватності з’єднання.

Opera провела соціологічне опитування користувачів. Згідно з його результатами, тільки 50% людей знають, що таке VPN. При цьому більше 80% інтернет-аудиторії Німеччини і США замислюються про підвищення рівня захищеності інформації.
Близько 70% знають про даної технології не застосовували її з-за складності використання існуючих сервісів VPN і яка зніматиметься за це плати (оформлення щомісячної підписки. У компанії сподіваються, що безкоштовний функціонал, реалізований у свіжій версії Opera, стане затребуваним серед більшої частини користувачів.

Включення функції VPN здійснюється в налаштуваннях програми. Після активації режиму у вікні браузера відображається значок, за допомогою якого користувач зможе змінювати своє місце розташування і відслідковувати рівень споживання мережевого трафіку.

Крім цього в браузері передбачений автоматичний режим налаштування VPN, при якому система програми на основі кількох показників (географічне положення, час очікування, швидкість з’єднання) вибирає найбільш оптимальний варіант сервера.